Philips TV in Alexa

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Torej rad bi si povezal Philipsov Tv z Alexo, pa mi nikakor ne uspe..A ve kdo kakšno finto, kako bi mi lahko uspelo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
sony ima recimo "zaklnjeno" alexu v naši regiji. potem sem se prek terminal scene priklopil na tV in nek ukaz sprozil in je naložilo aplikacijo za alexu, in dela priblizno ;)
Lahko da ima philips podobno sceno, android pa to.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
kot rečeno, če želiš da alexa pri nas dela, potrebuješ amazon account iz države kjer deluje in tv nastavljen na isto državo, pol pa namestiš app pa dela
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Jaz imam Alexa račun na amazon.uk tv pa na SLO pa mi vse deluje bp.
Tv je Philips 55PUS7502.
 

Colin

Zelenc'
27. nov 2021
1
0
1
Lp. Prosim za pomoč... Imam philips 65oled805 ki naj bi podpiral alexa... Delal sem vse po navodilih in alexa app na mojem telefonu ne zazna televizije?Ko grem na alexa app na telefonu in dam opcijo skill in vpišem philips smart tv voice control ga včasih najde včasih ne. Ko hočem dat opcijo enable mi napiše da glede na geografski položaj to ni mogoče. Če grem kr na google brskalnik najde philips smart tv voice control od amazon ponudnika, kjer pa lahko dam enable, se vpišem z računom iz amazon.co.uk in gre naprej... Napiše da je alexa app na mobilniki povezan z skill iz amazona... Ko grem na app v mobilniku da bi izbral tv mi je ne zazna??? Kakšna ideja??? Pri nastavitvah alazon alexa app na tv ko te čarovnik pelje po korakih sem izbral UK ker imam tam račun za amazon. Slo tak ne ponudi.

Hvala