Peugeot 508 napaka ESP/ASR

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Kaj bo pa naslednji strošek? Sklopka z vztrajnikom, turbina, alternator? ...ponavadi še kaj takega sledi. Ni pa nujno :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sej prihraniš....ampak z dizlom tm v obdobju 2000-2010 :) Te delajo....in delajo...in delajo...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
V bistvu mu nič od tega nemore crknit ne :D nima ne sklopke ne vztrajnika ne turbine in ne alternatorja :D
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Evo avto je nazaj, zamenjane vse 4 šobe in opravljen velik servis. Kar lep strošek..:jok:
Nove šobe so Fordove, starih se menda ne da obnoviti ker so z neko elektroniko.

Super, pravilno si se odločil in zamenjal vse 4. Sklepam, da imaš 1.6 HDi 2. generacije. Mehanik ti je čisto pravilno svetoval, pri teh motorjih radi serijsko crkujejo, sploh pa je proces programiranja novih injektorjev nekoliko specifičen in je najboljše, če se ga opravi ko imaš vse 4 nove. Vsevedni internetni špekulanti običajno raje zamahnejo z roko in zamenjajo raje samo enega, ker je kolega to naredil na "Astri 1.7CDTi" in bo že tako prav ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Janch

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Tebi se to verjetno ne more zgodit oz tvoj avto je nepokvarljiv ali kako?
Zakaj tak komentar? Cisto realno sem napisal, brez podjebavanja. Nekateri se res takoj pocutite ogrozene in napadene... ah ja...

sem pa napisal predvsem zato, ker sem sam preventivno prodal presnjega dizla iz teh razlogov. Sicer leto za tem se veselo tolce km, vprasanje pa kdaj se bo zacela veselica pri novem lastniku.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
sem pa napisal predvsem zato, ker sem sam preventivno prodal presnjega dizla iz teh razlogov. Sicer leto za tem se veselo tolce km, vprasanje pa kdaj se bo zacela veselica pri novem lastniku.

no no, to je bil čisti sarkazem ampak ok, nima veze ;) Ne razumem pa po čem sodiš kateri problemi potencialno sledijo, glede na to da pišeš, da tvoj bivši avto novemu lastniku lepo služi, kljub enakim težavam, ki si jih dal skozi..ali sem kaj narobe razumel? Torej iz svojih izkušenj ne moreš pisat. Definitivno pa se bom avta rešil, če bodo sledile težave, to je dejstvo, jih pa ne pričakujem tako samoumevno, kot ti.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
no no, to je bil čisti sarkazem ampak ok, nima veze ;) Ne razumem pa po čem sodiš kateri problemi potencialno sledijo, glede na to da pišeš, da tvoj bivši avto novemu lastniku lepo služi, kljub enakim težavam, ki si jih dal skozi..ali sem kaj narobe razumel? Torej iz svojih izkušenj ne moreš pisat. Definitivno pa se bom avta rešil, če bodo sledile težave, to je dejstvo, jih pa ne pričakujem tako samoumevno, kot ti.
Prijatelji, sodelavci, malo mi je mehanik namignil... je pa res, da nikoli ne veš kdaj je pravi čas za prodajo. Si misliš, da bo zdaj pa res OK, potem pa je ena malenkost pa še nekaj pa spet... pa si že v začaranem krogu. No, je pa res, da je to bil le en izmed razlogov, da sem potem avto prodal - ostalo je bilo vezano predvsem na željo po novem pa bistveno krajše razdalje vožnje ter precej manj km na letni ravni.