Peugeot 206 feltne

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Lep pozdrav. Zdej se odločam da bi mojega levčka malo zrihtal in začel bi pri feltnah. Odločam se o 15 colskih, ker je to neka optimalna velikost, glede na moj plitev žep. Problem nastane ko se ne morem odločit katere bi gor dal, da bi zgledalo vsaj malo okusno. Strah me je namreč, da bo avto zgledal jako smešno, ker so feltne majhne. 16 colske si bi še lahko privošču, ampak pol nastane problem pri nabavi gum itd.

PS: Kaj je že tista stran kjer si izbereš avto, model felten in potem vidiš kako bi avto zgledal s temi feltnami. Virtual something.
Hvala za vaše odgovore.
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kupi 17'', drugače bo isto efekta kot da ostaneš na ratkapah.
cheer.gif
 

zmiguc

Pripravnik
4. sep 2007
75
1
8
jst ti priporočam te .... so originalne od p307 in po mojem mnenju zelo pašejo na 206-ko....

arianne


drgač pa lahko tud te .... lih tko original, sam od 206-ke

ouragan


tud s temi je pugl noro lep ....

alessio f1


al pa tud te so lepe ..... ja, ...... še vedno originalne, sam jih rabljene mal težje dobiš

cotya


Drgač pa poglej kaj maš v homologacijskem kartončku napisano ...

LP




ps

Vidim da maš takega pežoja kot je bil moj bivši ..... ne priporočam ti dajat več kot 15 colskih platišč (jst sm mel 195/50-15 in to je res neka najboljša mera), k če ne boš menju kr pogosto roke na podvozju, jst sm jih pri 100000km.
Ta model ma mal šibkejše podvozje kot 1,6 16v, žal .....
Tako da ti arianne odpadejo alessio in cotya so pa še zmeri zakon
cheer.gif

 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Točno ja, ouragan so... Jaz imam pa podobne kot so tiste Alessio F1, za malenkost so kraki širši. Pridejo pa fajn v luknjo od blatnika, ker je zdaj oddaljenost gume od blatnika vsepovsod enaka.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
A ve kdo povedat kdo dela te ouragan feltne? Predvidevam da so originalne na peugeotovem servisu dražje, kot pa "neoriginalne".
 

zmiguc

Pripravnik
4. sep 2007
75
1
8
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:
A ve kdo povedat kdo dela te ouragan feltne? Predvidevam da so originalne na peugeotovem servisu dražje, kot pa "neoriginalne".

Pa kupi rabljene, saj ponudbe je dost ....

Poklič teh, 2a, vem da so jih pred neki cajta prodajal za 320 eur z gumami(komplet 4), povpraš, lahko da jih še majo ...
 
Nazadnje urejeno:

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
pojdi v katero malo vecjo prodajalno z Alu platisci in jih bos v katalogu ziher nasel.Jaz imam raje repliko kot rabljen original.So pa ouragan dalec najlepse.