pes 2008

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Je tle kakšen igralec omenjene igre?Sam jo veselo igram,ampak mi včasih malo "šteka",kar pri prejšni ni bilo opaziti.Še ima kdo podobne težave,ali pa so se minimalne zahteve za igranje tko zelo povišale?

BTW: ne razumem pa folka,ki lahko igra Fifo
stupid-1.gif
 
Igramo. Od PES3 naprej smo izbrisali FIFO iz našega življenja
nahrung002.gif



Dela tekoče na moji (<<----) mašini. Mi pa na 2600+Athlonu in ATI x1950pro (512) ni delalo tekoče.

Probaj.

V settingsih izklopi:
Use frame skipping
V settingsih vklopi:
Wait for Vsync

(če imaš slabšo kišto pa verjetno ravno obratno)
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Kišta je pentium 4 3.00 Ghz, 1GB rama,grafična 6600GT

u nastavitvah sem imel vklopljeni obe funkciji. Sporočim,če je kaj boljše,ko bom spet igral.

Hm...s katerimi ekipami pa kaj igrate?Stare verzije sem imel u nulo spedenane,zdej imam bolj malo časa in še sploh nisem iskal patchev.Mi lahko predlagaš kakšno dobro stran?

lp
 

nuke

Pripravnik
6. jan 2008
306
0
16
ja se strnijam. pro evolution soccer je res bog fifi. sam igram od PES 6 naprej, samo pes 2008 mi ne dela, mi vrže kar črn na začetku in se nič ne zgodi.. pač smola..

v glavnem pri pes mi je všeč da igralci niso drvo, in pa da ne poteka vse v eni smeri. dobro mi je tudi da lahko si lepo strategije delaš in postavitve, kar pri fifi še danes nisn ugotovil, pa čeprav veliko igram 08 preko mreže.
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Igramo. Od PES3 naprej smo izbrisali FIFO iz našega življenja
nahrung002.gif



Dela tekoče na moji (<<----) mašini. Mi pa na 2600+Athlonu in ATI x1950pro (512) ni delalo tekoče.

Probaj.

V settingsih izklopi:
Use frame skipping
V settingsih vklopi:
Wait for Vsync

(če imaš slabšo kišto pa verjetno ravno obratno)

Kišta je pentium 4 3.00 Ghz, 1GB rama,grafična 6600GT

Ko sem nastavil tako kot si mi svetoval je bilo še slabše
frown-1.gif


Bo treba prvo formatirat računalnik,ker je poln smeti.Če pri tem ne bo uspeha bo treba zamenjat kišto.

Vseeno hvala za pomoč
wink-1.gif