Pekarna v večstanovanjski stavbi?

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Živjo,

ima kdo mogoče idejo, kam pogledat oz. se obrnit glede spremembe poslovnega prostora v večstanovanjski hiši, ki je po mojih informacijah namenjen mirni dejavnosti v pekarno? Gre se za objekt z devetimi enotami, od tega je šest stanovanjskih in trije poslovni prostori. V dveh poteka mirna pisarniška dejavnost, v tretjega pa sedaj preurejajo v pekarno, mislim da brez dovoljenj...

Vsaka informacija bo dobrodošla.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Pazi da ne bodo šiptarji tebe spekli namesto žemljic če boš preveč pameten :valjamse:
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Pomisleke glede spremembe namembnosti poslovnega prostora iz mirne dejavnosti v predelovalno dejavnost. Ki pa gleden na prostorski načrt v naši stavbi ni dovoljena...

Glede hrupa bi potrebovali vsaj vaše soglasje, če ne še kaj več - dodatne papirje mogoče...
Vsaj tako je bilo v bloku - za spremembo sosedove pisarne v "nemirno" dejavnost (izdelava drobnih predmetov) ni bilo soglasja stanovalcev in ni šlo skozi...
Sporoči prosim, kako se bo izteklo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nekateri (tudi na tem forumu) so mnenja da če ima investitor denar da lahko počne kar se mu zahoče. guardy, bi še na občini preveril če ni župan oz. občina kaj spreminjala mimo vašega soglasja ob vloženih vijoličnih listkih v dokumentciji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Samo pekarne ne v večstanovanjski stavbi!!!

Jo imajo starši v bloku - iz trgovine (živilske) z bifejem so naredili spremembo v trgovino s pekovskimi izdelki in pekarno.

Kila, dve pečenega kruha dišita, tona pa smrdi in to zelo!


Začni s prijavo gradbenemu inšpektorju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
pa navsezgodaj zjutraj, ko bo kakšen kombi rikvec parkiral piii. piii piii
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Verjemi to je še najmanj, ko začnejo ob 4 al 5 zjutraj s tavelikimi mešalniki mesit testo, pa potem ko vzhaja in smrdi "ko svinja".