Paypal in vračilo denarja

Mirc4u2c

Pripravnik
19. okt 2019
97
20
8
Sem bil v petek na pošti in so mi rekli, da je ta paket bil poslan pravi osebi, ki ga je naročila v Nemčiji, sedaj pa baje traja ta postopek ugotavljanja po 1 mesec, da DHL ugotovi kje je moj paket in mi ga pošlje. Tisti, ki ga je sprejel ga je sigurno moral podpisat in tako se ve kje je paket. Minila sta že 2 tedna in bi v roku 1-2 tednov moralo biti jasno kako in kaj. Pisal sem tudi na DHL in poslal vse slike, kmalu bom spet poklical trgovino, če je kaj novosti o paketu. Tako, da ne morem kaj dosti kot čakat sedaj. Lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Trackinga pa nisi dobil, da bi lahko trgovini dokazoval, kam je bil sedaj dostavljen tvoj paket?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.483
9.186
113
Sem bil v petek na pošti in so mi rekli, da je ta paket bil poslan pravi osebi, ki ga je naročila v Nemčiji, sedaj pa baje traja ta postopek ugotavljanja po 1 mesec, da DHL ugotovi kje je moj paket in mi ga pošlje. Tisti, ki ga je sprejel ga je sigurno moral podpisat in tako se ve kje je paket. Minila sta že 2 tedna in bi v roku 1-2 tednov moralo biti jasno kako in kaj. Pisal sem tudi na DHL in poslal vse slike, kmalu bom spet poklical trgovino, če je kaj novosti o paketu. Tako, da ne morem kaj dosti kot čakat sedaj. Lp
Veš kaj mene zanima: kako pošta ve za naslov te prave osebe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Mirc4u2c

Pripravnik
19. okt 2019
97
20
8
V bistvu je bila nalepka od firme Computer Universe prava, torej od te firme do tega prejemnika v nemčiji. Nato pa so še druge nalepke od posrednika, torej DHL, kateri je dal gor mojo nalepko po pomoti oz. se je “sama” odlepila iz mojega paketa in nalepila na ta napačen paket!? Torej naslov je bil pravi od firme do prejemnika, nalepke od DHL pa so bile naslovljene na mene. O mojem paketu pa še ni odgovora in bi naj DHL raziskoval kje je moja pošiljka. Tako, da sedaj samo čakam. Smo rekli poštarju da se pošlje na firmo pa se je očitno pravemu prejemniku namesto tega.. Danes teče tretji teden od vrnitve paketa in po enem mesecu bi se naj morala zadeva zakonsko urediti so mi povedali na pošti. Torej še slaba dva tedna do resnice. Spet bom moral klicati na CU v dojče und engliš..