Paypal conversion???

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Po dooolgem času kupujem nekaj na ebayu v dolarjih in sedaj me sistem posiljuje da plačam v Evrih in me tako nategnejo pri menjavi torej plačati moram v evrih za katere mi ponujajo 1,07 dolarja. Če se postavim na glavo v tem novem Paypalu več nikjer ne najdem kje bi lahko nastavil da mi jemlje tarifo od kreditne kartice torej da plačam v valuti v kateri je cena izdelka torej v mojem primeru v dolarjih? Hvala za pomoč.... LP
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Pri plačilu imaš možnost ... klikni na znesek ali nekaj takšnega in ti pokaže ostale možnosti. Je pa grdo, ker po defaultu ne gre več nastaviti in ti vedno vsiljuje njihov oderuški menjalni tečaj.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Že imam! V eBayu moraš kliniti tik prek plačilom na: Exchange rate:EUR 1.0 = USD 1.0721 in potem ti ponudi opcijo plačila v USD! Hvala!
 

APM

Pripravnik
28. okt 2013
107
18
18
Ravnokar sem v Paypal Checkout, kupujem nekaj v eni angleški spletni trgovini. V checkoutu mi avtomatsko ponudi ceno v EUR. Mi lahko prosim kdo pove kje lahko spremenim da se plača v funtih? Nikjer ne najdem možnosti.. Hvala
 

APM

Pripravnik
28. okt 2013
107
18
18
Hvala. Imel sem nastavljeno kot primarno plačilo da odtegne iz bačnega računa in v tem primeru ni moznosti spremeniti valute. Potem pa sem dal plačilo iz Mastercard kartice, v tem primeru pa ponudi možnost valute. Sem prišparal 6 EUR sedaj.