Passat B8 vzvratna kamera

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Passat 2018, na knjižici za Infotainment piše Composition Media, Discover Media (Generation 2 GP), ima težavo pri prikazu slike za vzvratno vožnjo. Slika je migetajoča, utripajoča, s horizontalnimi črtami. Laično mi deluje kot slab kontakt nekje pri kameri.

VW servis ponuja menjavo celotnega sklopa zadnje kamere za 700€. Poznamo tukaj kakšnega mojstra za elektroniko, ki se ukvarja s tovrstnimi popravili in bi znal diagnosticirat težavo?

crashednburnt mogoče?
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
To se tudi nam dogaja priblizno 1x mesecno. Na zadnjem servisu so samo posodobili software, se mi zdi da je malo boljse. Ni pa popolnoma odpravljeno. Noben ni govoril o zamenjavi ali popravilu. Verjetno zato ker je se v garanciji. Ko bo iz garancije bodo pa odenkrat hotl menjat cel sklop....
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Passat 2018, na knjižici za Infotainment piše Composition Media, Discover Media (Generation 2 GP), ima težavo pri prikazu slike za vzvratno vožnjo. Slika je migetajoča, utripajoča, s horizontalnimi črtami. Laično mi deluje kot slab kontakt nekje pri kameri.

VW servis ponuja menjavo celotnega sklopa zadnje kamere za 700€. Poznamo tukaj kakšnega mojstra za elektroniko, ki se ukvarja s tovrstnimi popravili in bi znal diagnosticirat težavo?

crashednburnt mogoče?
Lahko preveris pri ACŠ avtomobili d.o.o., ce imajo na voljo komplet ter za kaksno ceno.

PS: ne delam za njih.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
piši na ZS, ti dam cifro tipa iz LJ

pri meni je bil slab kontakt malo pred samo kamero, sm mogu podret notranjo tapeto prtljažnika
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Če gre za karavana, preverite cevko za pranje zadnjega stekla, verjetno je počena, posledično čistilo zaliva modul kamere. Morda jo še rešite, če poškodbe elektronike niso prehude.
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
KSZ
kje bi izvedel, če je za vgradnjo vzvratne kamere (tamala navi na F45) dovolj samo kamera in kodiranje ali je potrebno še dodati vmesnik?