Pas za srčni utrip Suuntol

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Imam Suunto traverse alpha in sem zelo zadovoljen z njo. Zanima pa me pas za srčni utrip in sicer kateri točno ustreza ? Je možno da bi z uro deloval tudi kakšen pas starejšega modela ure, na primer od SUUNTO t1c modela ?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če ti odgovarja od Suunto Ambit 2, imam enega rabljenega ampak dobro ohranjenega viška. Kaj je že tista tehnologija ANT, al nekaj takega.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Gre za pas v katerem je senzor ki beleži srčne utripe in jih preko bluetootha pošilja v uro. Problem je samo ali je kompatibilen z mojo uro. Kakšna pa je cena ?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
BT pas prodajajo v Decathlonu. Jaz sem kupil sicer Uro z BT pasom v kompletu za 40€ ene pol leta nazaj ravno tako v Decathlonu in je pas deloval tudi z Android telefonom (ga je aplikacija zaznala), morda bi deloval tudi z BT uro, ne vem. To je moja izkušnja, če ti bo kaj pomagala.

Samo pas

To sem pa jaz kupil...
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Vsak BT pas pa ne bo držalo, sem probal enega in ne dela (dela pa na sobno kolo, pa na drugo uro), tako da po mojem pride v poštev samo Suunto. Suunto Ambit 2 model pa je tudi že nekaj časa zunaj, tako da bi znal delati na moj Traverse Alpha (dve leti star).
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Zgleda da bo samo z Suunto BT smart kompatibilna ta ura. če filtriram to traverse alpha, mi sam ta dva pasa ven vrže.

Hvala za odgovor. Seveda bi bilo daleč najenostavnejše če bi senzorje na vidnem mestu označili z črko in številko, v opisu pa navedli modele ur ki so za njega kompatibilni.