Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Pejdi v partis preko nasveta nekaj postov nazaj. Drugače takoj ko si zgoraj navedel da ne dela sem šel zdownloadat film Mulan. Delalo bret posebnosti. Morda ti kake skripte w brskalniku nagajajo. Probaj z drugim browserom
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Pejdi v partis preko nasveta nekaj postov nazaj. Drugače takoj ko si zgoraj navedel da ne dela sem šel zdownloadat film Mulan. Delalo bret posebnosti. Morda ti kake skripte w brskalniku nagajajo. Probaj z drugim browserom

ja res je bil problem v brskalniku. upgrade firefox-a je odresil vse tezave ...

hvala za nasvet ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Mini pa recimo dam v partis iskalnik določeno besedo, npr "alter", mi poišče 22 rezultatov za to besedo. In ko klinem na en rezultat, lahko podrobneje pogledam, kaj je pod tem in lahko eventualno potegnem dol. Do sem vse OK. In potem ko kliknem v browserju (firefox) puščico back, mi ne pokaže spet teh 22 najdenih rezultatov, ampak partisovo prvo stran.
Vam tudi? Kaj delam narobe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Vrne te na "prvo" stran.... Jaz delam tako da potem vsak link odprem v svojem zavihku (desni klik...odpri v novem oknu/zavihku)...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Mini pa recimo dam v partis iskalnik določeno besedo, npr "alter", mi poišče 22 rezultatov za to besedo. In ko klinem na en rezultat, lahko podrobneje pogledam, kaj je pod tem in lahko eventualno potegnem dol. Do sem vse OK. In potem ko kliknem v browserju (firefox) puščico back, mi ne pokaže spet teh 22 najdenih rezultatov, ampak partisovo prvo stran.
Vam tudi? Kaj delam narobe?

narobe delaš to da piratiziraš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mini pa recimo dam v partis iskalnik določeno besedo, npr "alter", mi poišče 22 rezultatov za to besedo. In ko klinem na en rezultat, lahko podrobneje pogledam, kaj je pod tem in lahko eventualno potegnem dol. Do sem vse OK. In potem ko kliknem v browserju (firefox) puščico back, mi ne pokaže spet teh 22 najdenih rezultatov, ampak partisovo prvo stran.
Vam tudi? Kaj delam narobe?
Tako kot Kamele0N, samo da pritisnem na kolešček pri miški, pa te avtomatsko vrže v nov zavihek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Mini pa recimo dam v partis iskalnik določeno besedo, npr "alter", mi poišče 22 rezultatov za to besedo. In ko klinem na en rezultat, lahko podrobneje pogledam, kaj je pod tem in lahko eventualno potegnem dol. Do sem vse OK. In potem ko kliknem v browserju (firefox) puščico back, mi ne pokaže spet teh 22 najdenih rezultatov, ampak partisovo prvo stran.
Vam tudi? Kaj delam narobe?
Nič ne delaš narobe, tako pač imajo. Če pa po tem, ko klikneš back klikneš še refresh page, pa se rezultati čudežno pojavijo :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj se dogaja na Partisu? Cela prva stran brez sejalcev in pijavk. Pa tudi na naslednjih straneh izjemno malo sejalcev. Iskal sem film Brimstone iz 2016, za celo stran različic, nobena pa nima ne sejalcev in ne pijavk, čeprav se imele nekatere različice tudi več tisoč dolpotegov.