Parkiranje v garažni hiši Mercator

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pozdravljeni

A je parkiranje v garažni hiši od Mercatorja kaznivo, če ga pustim čez noč tam. Prejle je bila nevarnost toče rdeče tu v mojem kraju, pa sem ga zapeljal v parkirno hišo. Pa bi ga sedaj pustil kar čez noč, ker imam kar nekaj poti do tja, pa še nekaj delam doma in sem cel usran.

Hvala
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz sem ga enkrat tako za NY parkiral v eno parkirno hišo - v bistvu sem šel enim na firmo čestitat pol pa so vse zaprli. razen da sem moral varnostnikom ki so mi prišli odpret dat za pir, ni bilo težav. Načelno nebi smel imet problemov, ne boš pa mogel do avta do jutri, ko dvignejo rampe. Pri nas na Pobrežju jih redno videvam pod Mercatorjevim nadstreškom.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Pozdravljeni

A je parkiranje v garažni hiši od Mercatorja kaznivo, če ga pustim čez noč tam. Prejle je bila nevarnost toče rdeče tu v mojem kraju, pa sem ga zapeljal v parkirno hišo. Pa bi ga sedaj pustil kar čez noč, ker imam kar nekaj poti do tja, pa še nekaj delam doma in sem cel usran.

Hvala
Daj ne serji. Kdo pa ti bo kaj? A ni bilo včasih tako da ko so poleti bile napovedane ujme da so celo trgovci tekmovali kdo bo ponoči pustil odprta parkirišča in to uradno objavljali, da so ljudstvo pospravi not pleh? Kao dobrotniki ki jim je mar za nas?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ma nic....sem ga kar tam pustil. Sem klical frenda, ki mu sestra dela v Mercatorju, pa pravi, da naceloma ne bi smel imeti problemov, samo ne smes hodit po 21.00 uri do avta, ker vklopijo senzorje gibanja.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Avtofun, ma sej ves. Ti takoj zacolajo kako kazen. Vsakrsen Euro je zlata vreden.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj mi razloži kakšno kazen bi ti sploh rad dobil, glede na to, da si parkiral na privatnem zemljišču? Mogoče tožbo na motenje posesti, kar bi bil šele absurd, ker njihov parking je v bistvu namenjen "motenju" njihove posesti.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sem sel pol urce nazaj po avto in nobenega listka gor. Smo pa spet imeli rdeci alarm za toco ob 19.00 Tako, da sm zadovoljen, da ni bilo posledic :cool:
McGiver, sej, bal sem se, da bodo varnostniki, ki prizgejo alarm ob 21.00 pac poklicali redarje, zaradi mojega avta, ker sem pac mislil, da mora biti garazna prazna.
 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Ob neurjih ni težav, pogosto to tudi sami reklamirajo. Včeraj je naprimer Citypark ponujal parkiranje pri njih.


citypark.png
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sem sel pol urce nazaj po avto in nobenega listka gor. Smo pa spet imeli rdeci alarm za toco ob 19.00 Tako, da sm zadovoljen, da ni bilo posledic :cool:
McGiver, sej, bal sem se, da bodo varnostniki, ki prizgejo alarm ob 21.00 pac poklicali redarje, zaradi mojega avta, ker sem pac mislil, da mora biti garazna prazna.
Še enkrat vprašam, na podlagi česa bi klicali redarje? Nimajo osnove, sploh pa ne za kazen pisat. A smo že malo preveč prestrašeni zaradi redarjev, varnostnikov,... Še to so se komaj zmenili, da policija pride za prometno nesrečo v parkirni hiši sploh tja. Avstrijci imajo že dolgo na vseh zasebnih parkiriščih oznako, da tam velja "zakon o varnosti v cestnem prometu" in potem je tudi osnova za ukrepanje, ne vem pa kako so to naši pokrili, ker če ni cesta javna (ali vsaj kategorizirana) policija, redarji,... nimajo kaj ukrepat.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.409
98
48
Sem sel pol urce nazaj po avto in nobenega listka gor. Smo pa spet imeli rdeci alarm za toco ob 19.00 Tako, da sm zadovoljen, da ni bilo posledic :cool:
McGiver, sej, bal sem se, da bodo varnostniki, ki prizgejo alarm ob 21.00 pac poklicali redarje, zaradi mojega avta, ker sem pac mislil, da mora biti garazna prazna.
Sej niso banka, pa da majo laserje cez vsa parkirisca :)
Razn, ce se ti avto sam vozi po parkiriscu ko te ni :p
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.192
41
48
Redar lahko na zahtevo lastnika zemljišča (na njegove stroške) odstrani avtomobil. In to je to... potem pa lastnik zemljišča terja od voznika povračilo stroškov... toliko o tem :) LP