Parkiranje pri dvorani Stožice

lepixy

Zelenc'
23. okt 2007
10
0
1
V četrtek grem na koncert v dvorano Stožice, pa me zanima kako je sedaj urejeno parkiranje, oz. kaj predlagate?

Hvala in lp!
 

motofix

Pripravnik
18. feb 2008
92
0
6
Ljubljana
Ja sam če boš parkiral v kompleksu Stožice, pejt ene 4 ure prej na koncert. Ker če bo tko kt zadnjič bo katastrofa.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
In koliko stane parkiranje v času tekme? In koliko časa si je treba vzeti pred košarkarsko tekmo (Olimpija:partizan)?
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Če boš v garaži (je zastonj v času tekme) parkiral je čist usen kdaj prideš, 1 uro prej bo vredu, da maš čas še za eno pivo. Jst sm bil že kr dostkrat in ni panike al sm mel pa srečo, sm zmer najdu lukno za parkirat, mal potrpljenja pa gre. Če pa si bolj živčne narave, ko je 10 avtov pred tabo in iščeš parking, pa parkni pri ekonomski šoli, novih žalah, amzs, blokih okoli oz kje v bližini stožic, saj je polno lukenj, sploh če parkiraš 100m stran in se sprehodiš tiste par metrov, ker folk rine z glavo skoz zid in bi se usi radi prgužval direkt pred vhod, pol pa jok pa stok, kaka gužva je. Prvič k sm šou me je edin motl za iz garaže pridt, ker sm stal na mestu in vsi so trobli okol k da so prtegnen in se urival pred tebe, kot, da se podira garaža. Pač zdej spijem pivo po koncu tekme v bližnjem lokalu nasprot dvorane in grem v garažo, ko se najbolj nervoznin speljejo al pa parkiram 100m stran če nimam časa čakat.
 
Nazadnje urejeno:

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Je kaj novega pri parkiranju pri dvorani Stožice? Grem na koncert ki je razprodan, časovno pa mi ne bo zneslo priti malo prej, ampak bom lovil zadnje minute. Kje torej parkirati?