parkiranje milano center

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ima kdo kak predlog kje parkirat cim blizje centru milana, pa da ni ravno 25 eur na dan?
grem v ibis, pa bi rabil parking za 3 dni..
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
hvala, koristen link tudi za druge destinacije!!
je pa zal tako, da kaj dosti pod 20/dan ocitno ne bo:)
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
NP.
Verjetno si opazil tudi, da obstaja tudi (Android) applikacija.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Plan je parkirati v bližini stadiona in iti z Metrojem do centra, potem pa nazaj na tekmo. Sem bil že mnogokrat na tekmi, vendar prvič z avtom.. Koliko potem plačaš za celodneven parking in metro pri P+R? Sem se pa sedaj spomnil, da imajo vse ulice v okolici stadiona parkomate, in ob 12h ko mi pridemo bo vse frej. Pomoje še najbolj elegantna rešitev.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
P+R je 2,10 € na dan. Karte za metro pa so 1,50 € v eno smer.

Drugace pa tudi dobra ideja. :)
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Racunaj na to,da bo na San Siru 80.000 gledalcev.
Iz izkusenj ti povem,da za pridet na avtocesto ob taki guzvi bos zgubil vsaj uro ali vec.
Okoli stadiona je ogromno parkingov rezerviranih za stanovalce in ponavadi dolocene ulice okoli stadiona so zaprte za promet.
Jaz ti priporocam parking Parcheggio Lampugnano via Natta cca 20 min pes od stadiona ampak ampak zelo blizu avtoceste.
Od 20 do 01 je cena 0.50€/ura
Imas pa v blizini tudi podzemno M1(rdeca) in pol na postaji Lotto (druga po vrsti) prestopis na M5 (lila) do San Sira
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Glej jaz ti svetujem iz lastnih iskusenj,ti pa zaradi mene lahko parkiras tudi na parking pred Curva Nord ce najdes plac.
Z avtom zapustis stadion dosti prej kot z avtobusom saj nisi vezan na ostale potnike....kateri scijejo,kadijo,slikajo itd....in zgubis se dodatni cas preden zapustis stadion....jaz sem ti okvirno napisal da ce naletis v najvecjo guzvo lahko zgubis uro ziher.
Park + ride je parking kateri v blizini ima postajo mestnega prometa.
Npr ce parkiras na najblizjem P+R iz Slo strani Cascina Gobba je med vikendi free.
Pol vzames metro,postaja je nasproti parkinga.
Kupis npr dnevno karto cca 5€ ali za 60 min in se zapeljes v center in potem naprej na San Siro.
Traja ker si v predmestju in cisto na drugi strani mesta.
Varijant imas miljon in se vec....imas tudi grazno hiso San Siro ampak je tarifa kr visoka.
Odvisno koliko komot zelis bit po tekmi in koliko se ti mudi domov,cez dan ni panike....zvecer pa urca cakanja pomeni ogromno na taki razdalji.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Z busom so bila stroga pravila in smo 20 minut po tekmi speljali, če si bil tam ali pa ne, pa busi imajo prednost pri odhodih, tako da bo tu verjetno tičal vzrok za hitrost. Bomo verjetno probali tale Lampugnano, hvala za nasvet. Zoprno je edino, ker gremo iz mesta še do avta odložit ruzake, potem pa treba spet na metro do stadiona in bo gužva za popizdit, nazaj pa itak peš po tekmi. Mogoče veš do katere ure zvečer vozi metro na dan tekme? No saj ne bo panike, ker pridemo ob 12h že v Milano in bo še vse frej povsod. Potem pa Forza Milan, škoda samo, ker tokrat ni bilo kart za Curvo Sud, samo bo vseeno huronsko vzdušje! :cool:
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
M5 San Siro do postaje Lotto mislim da gre zadnji nekaj pred polnocjo in pol Lotto-Lampugnano okoli 00.10.
Smer metrojev pa je vedno zadnja postaja tega.
Npr Lampugnano-Lotto-Piazza Duomo je linija je SESTO 1 MAGGIO v obratnem pa je RHO FIERE.
Lotto-San Siro pa je SAN SIRO kontra pa BIGNAMI.
Kje pa imas karte?
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Je pa tudi to,zaradi vecjega obiska v casu pred in po tekmi javni prevoz malo spremenjen in so dolocene vmesne postaje podzemne zaprte....torej drzise strogo postaje Lotto kot prestopne za lila linijo do koncne postaje San Siro
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Karte imam (žal) na 3. ringu, so bile pa drage kot svinja (55€). Tako drage niso bile še nikoli, pač kitajci morajo not prnest, je Inter po prevzemu isto naredil. Hvala za vse nasvete.
 
Nazadnje urejeno: