park senzorji + wifi kamera

markopo

Pripravnik
3. feb 2010
91
1
6
Pozdravljeni,

Na avtu so nameščeni original prednji in zadnji park senzorji - oboji delujejo na piskanje. V avtu se je naknadno namestil sistem z androidom 8.0 - ki ima vse možne priklope. Zanima me ali obstaja kakšna aplikacija oz. varianta za priklop teh senzorjev na ta sistem - s tega vidika, da senzorji ne bi samo piskali ampak, da bi na displayu kazalo tudi okvirno oddaljenost?

Je kdo že reševal podobno situacijo?

Hkrati me zanima če obstaja wifi kamera namenjena kot pripomoček za parkiranje? Ne ljubi mi se skozi celoten avto vlečti kable za priklop ter razdirati konzolo... in glede na android sistem bi se lahko obe napravi poveza preko wifija oz. BT?

lp
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.957
113
Pozabil sem, kako se rece zadevi, ki jo moras priklopit.
Imamo wifi na kombiju in nekako dela...tako da menda obstaja tudi za osebne...radio pa ima itak menda wifi, drugace rabis wifi dongle.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.957
113
Rabis Canbus za tvoj avto. Verjetno se dobi pri prodajalcu tvojega radia.
A radio ti lovi dobro, kaj imas zaeno firmo?
 

markopo

Pripravnik
3. feb 2010
91
1
6
kitajčka...multimedia system je...lovi OK.

Ampak v čem je fora tega Canbusa…? Na hitro sem pogledal..to bi moral še vedno demontirati radio (kar mi ni, ker je treba pol armaturke ven dati)?
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.957
113
Preveri na youtube, kako se naredi, sam sem opustil idejo, ker je brezveze...
 

gasper

Zelenc'
4. jan 2019
22
1
3
Meni delujejo senzorji na piskanje - a interval piskanja se z bližanjem predmeta povečuje. Kot začne na koncu neprestano piskat, vem, da sem 30 cm od predmeta. Naslednja faza pa je bum in piskanje v moji glavi.!:))):eek::eek::eek:
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.114
2.469
113
Pozdravljeni,

Na avtu so nameščeni original prednji in zadnji park senzorji - oboji delujejo na piskanje. V avtu se je naknadno namestil sistem z androidom 8.0 - ki ima vse možne priklope. Zanima me ali obstaja kakšna aplikacija oz. varianta za priklop teh senzorjev na ta sistem - s tega vidika, da senzorji ne bi samo piskali ampak, da bi na displayu kazalo tudi okvirno oddaljenost?

Je kdo že reševal podobno situacijo?

Hkrati me zanima če obstaja wifi kamera namenjena kot pripomoček za parkiranje? Ne ljubi mi se skozi celoten avto vlečti kable za priklop ter razdirati konzolo... in glede na android sistem bi se lahko obe napravi poveza preko wifija oz. BT?

lp

Bolje, da pustiš tako kakor je in se zanašaš na piskanje. Za 99.9 procenta ljudi je to povsem dovolj in zadovoljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81