Pardnorf Outlet in predbožični Dunaj

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Bilo je mrzlo sobotno jutro, ura mal čez 4, ko smo se skobacal v avto in ga pičli čez Maribor in Šentilj v avstrijo. Po avtocesti mimo Dunaja do Parndorfa. Pot se je po slo mal vlekla, ker je bilo na ovinkih še malo snega in ledeno. Po ac pa je šlo brez težav.
Ker smo imeli seboj še malo štručko, smo cel izleti morali malo prilagajati tudi njej.
Celo pot nas je odlično vodil tomtom na N73. V celi poti se je samo v enem križišču v centru Dunaja malo zmedel.

En postanek nekje ob ac
001.jpg


002.jpg


003.jpg


Prvi cilj nam je bil Parndorf Outlet http://www.mcarthurglen.at/start.php
Ogromna zadeva, če nisi po jusu narejen in nimaš denarja za normalne cene pa imaš možnosti za zapravit zelo malo.
Prva trgovina v katero smo se zaletel in v kateri smo želeli največ zapravit je bil adidas. Žal ni trgovina niti a od adidasa. Moške št. vse S al pa XXL. Izbira obutve zelo mala. Sej cot je velik, police in obešalniki so polni, vendar modeli ki gor visijo pa res niso nič posebnega. Še pri naših hervis in podobnih imajo boljšo ponudbo. Sam kot zelo velik frik adidasa si nisem kupil niti ene stvari. Punca si je kupla 2zgornja dela, pa frend enga, to je pa vse kar smo tukaj zapravli. Gužva v trgovini pa taka, da sem že kr mal žiučkan ratu. Obisk te trgovine toplo odsvetujem

Po ostalih trgovinah je podobna zgodba. Iskal sem kake kavbojke. Spet brez sreče, ker nisem po jusu. Levis outlet price izpod 50€ nič, če hočeš boljšo izbiro pa ni več outlet price. S'oliver tudi brez številk za dolge noge, cena tudi okol 50€. Ene kavbojke za 40€ sem dobil tukaj http://www.casamoda.com/ , sem vstopil bolj za šalo kot zares:) V mustangu se mi zdi, da imajo kavbojk na tone, sam imajo večinoma zložene na policah in ti prodajalka servira, tko da težko izbiraš med modeli, pol pa še gužva pred kabinam. Cene tudi okol 50€. Prodajalke so pa kr mal tečne, te kr mal čaka pred kabino in če si predolg not kr ona pride pogledat
stupid-1.gif


Sex and the city ni trgovina za otorke(kot je mislna kolegica), ampak za odrasle
evil.gif


Če naročiš vročo čokolado, dobiš nek kakav
frown-1.gif


Imajo pa tudi prov porsche design(adidas) trgovinco, cene normalno malo višje, sam sem pričakoval še višje. Vendar izbira zelo švoh, res mali pajzel.

Rosignol trgovina s smučarsko opremo je nek čuden outlet, bunde za 600€ in vse ostalo zelo visoke cene izbira spet boga.

No da ne morim preveč z vsako trgovino:) Na kratko povedano materjala full, vendar za kupit pa zlo mal
crazy1.gif


Par slikic tega čudesa
tongue-1.gif


004.jpg


005.jpg


006.jpg


007.jpg


in "adidas" trgovinca
008.jpg


Nato smo šli nazaj na Dunaj, kjer smo imeli rezerviran temo s pomočjo katere sem našel hostel.
V hostlu je bilo vredu, itak smo samo prespali. Lokacija pa odlična, par minutk peš pa si v centru
cheer.gif
Za kartico res prvič slišim, niti na unem papirju nismo nikjer videl, da bi bla kje omenjena. Sobo in kopalnico vidite na slikah. wc pa je bil skupen. Zajtrk samopostrežen (mleko, kava, čaj, paštetke, salame, siri, marmeladke...) in vključen v ceno.

glavan ulica s katere se zavije do hostla (tukaj smo tudi parkirali avto, je free
cheer.gif
samo moreš imeti srečo, da dobiš frej plac )
009.jpg


uličica v kateri se nahaja hostel (tukaj naj se ne bi smelo parkirat, čeprov je bilo zjutraj polno avtov
confused-1.gif
)
010.jpg


soba
011.jpg


pogled skoz okno
012.jpg


kopalnica v sobi
013.jpg


014.jpg


ena od treh jedilnic ( v eni je še tv, pa wi-fi imajo)
015.jpg


pa še mal lučk s centra
wink-1.gif

017.jpg


vrjetno hiška za delavce
confused-1.gif

016.jpg


018.jpg


019.jpg


020.jpg


021.jpg


pa še adidas originals v centru, na žalost je bil že zaprt
frown-1.gif

022.jpg
 
Nazadnje urejeno: