pa tak sodelavec

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
danes se lepo pripeljem v službo. komaj čakam da bo konec, da grem mal okol ker je tako lepo vreme...ko pa pridem do avta me vse skupi mine. opazim da se mi je nekdo na parkirišču zaletel v avto....seveda v dobri stari navadi povzročitelj pobegne in po vrh tega še sodelavec, ki bog ne daj da zvem kdo je to. naj omenim še to da je avto ravno iz servisa in ravno v četrtek sem ga dobil nazaj, ker so mi štimali rjavino. za pop.izdit. drugače sem študent in nimam ne vem kakšnega avta, kaj šele da bi parking zavaroval...imam pa rad da je moj avto lepo ohranjen in se ne vozim okoli z razbitim ali obtolčenim avtom, po možnosti še s preluknjanim izpušnim sistemom. pač nisem cigan oz. po slovensko rom, da ne bo kdo rekel da sem rasist.

aja...pa na poti domov se skoraj zaletim v tovornjak. voznik le tega je pri izvozu iz avtoceste zapeljal na izvozni pas nato se skoraj ustavil in nato nazaj na avtocesto s hitrostjo 40. jaz sem bil na voznem pasu in se nisem imel kam umakniti saj je bil prehitevalni preveč nabasan....sedaj pa si predstavljajte zaviranje iz 120 na 40. potem pa pravijo da motoristi provocirajo. kaj sva imela potem iz tovornakarjem ne bom posal, ker bi ravno roman napisal.

imam pač slab dan lahko pa bi bilo še veliko huje...najbolj pa me teži to ker imam odvečne stroške katerih si študent ne more privoščiti (vsaj jaz ne)....pa še registracija čez slab 14 dni.....hvala bogu da je avto tehnično izpraven.

lp
crazy1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če je sodelavec, se da marsikaj najti.

Če drugače ne (ker nekaj časa ne bo hodil s tem avtom na šiht oz. se na njegovem ne poznajo ostanki laka), pa lahko napišeš "zahvalo" za to dejanje, in jo pošlješ vsem v firmi in čakaš. Ni hudič, da je tega človeka kdo videl. In če ga je le kdo videl, boš izvedel za koga gre.
wink-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.253
113
zaradi takih junakov je moj avto cel obtolčen in v 4 barvah

Saj na začetku se sekiraš pol pa ti je vseeno.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
kamer ni. je pa to podjetje akrapovič. preveril sem tudi če bi podjetje krilo stroške, vendar se je možakar lepo znajdel in je parkirišče last igorja akrapoviča in je privatno...škoda,ker drugače mislim da bi podjetje odgovarjalo za škodo. k sreči je treba menjat le zadnji odbijač saj je kar lepo počil. upam da se bo ta junak našel....saj nemore nihče ustaviti govoric.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
ja počakaj do ponedeljka, lahko da je sodelavec končal pred teboj pa ni vedel čigav je avto pa bo v ponedeljek iskal oškodovanca.......
sicer ne vem koliko avtov je na parkirišču...čisto možen scenarij če je 200 avtov na parkingu
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Idi gledat malo avte po parkingu, če ima kateri svežo štampiljko na odbijaču, po možnosti še malo barve zraven od tvojega avta!