P+R Ljubljana

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Ker želim nekaj dni pustiti avto v Ljubljani, sem razmišljal, da bi ga pustil na parkirišču P+R. Ob tem se mi pojavlja nekaj vprašanj. Vem da vse piše na spletni strani, vendar si iz napisanega nekaj stvari ne znam raztolmačiti. Prosim za vašo pomoč.
Na P+R pridem v soboto, ko se ne kasira, oddidem pa v torek. Piše, da za prvi dan plačaš parkirnino na Urbanomatu z urbano, že v naslednjem stavku pa , da lahko plačam tudi z gotovino...

Prosim nekoga, kateri je že parkiral, za razlago. Vir: P+R

1545117977304.png
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Ja sem prebral . Saj jaz bi na osnovi vstopnega listka plačal za vse dneve katere sem parkiral. Plačal bi ob izhodu. Ne vem pa, ali je ob vikendih rampa odprta in zaradi tega ne dobiš vstopnega listka?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Žal ne gre. Lastne izkušnje...
Predvsem na Dolgem mostu je ogromno ljudi puščalo avtomobile, ker so tam odhodi izletov turističnih agencij.
Še lani sem delal tako, da sem z Urbano plačal recimo 3 x, na vsak listek s kulijem napisal drugi datum in se je štelo, kot da imaš plačano za vnaprej.
Letos pa so redarji to nehali upoštevat in dajejo plačilne naloge "brez milosti".
Sem doživel, se pritožil (ker vedno fotkam vse listke v avtu spredaj, ko grem), pa so rekli, da to ni mogoče, ker je bila gneča "ravno zaradi takih" prevelika...
Malo proti mestu je Agrotehnika, zdaj puščam tam, se noben ne pritožuje...

Edit: rampe dol pa še nisem izkusil...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Kaj torej ne moreš na P+R pustiti več dni? in plačati na izhodu iz parkirišča? Plačaš pač toliko kolikor parkiraš?
Zanimivo, ker je navedena tudi cena 1,2€/dan.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Potem pa mi prosim ljubljančani svetujte, kjer v LJ lahko za ugodno ceno pustim avto 14 dni?

Hvala
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ena varianta je, kot sem ti napisal, pri Agrotehniki, na isti strani, kot je Dolgi most, čez križišče proti centru.
Eni puščajo tudi v BTC-ju. Parkirišč je dovolj, noben ne tečnari, varovano pa ni...

Pa verjetno še kaj obstaja, trenutno mi nič drugega ne pade na pamet... Če se spomnim, napišem...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To je bila moja prva izbira, vendar se v LJ vrnem pozno ponoči, ko ni več vlak/BUS prevoza do MB-ja. Tudi Prevozi.org so ob 23.00 ponoči vprašanje.
Recimo tja greš s prevozi, nazaj te pride nekdo počakat če ni prevozov. 14 dni po 1€ in kusur pokrije osnovne stroške, da te "najdražja/najdražji" pride iskat!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
jaz ne bi dal na omenjena parkirišča, ker so tarče vandalov in ropov. pač vsak ve, da od tam greš na izlet.
parkiral bi v blokovskem naselju z dovolj parkingi, ne pa na osamljenih parkingih. recimo fužine. nben ga ne bo dotaknil, če ga daš med avte nekam.
pa še kje se najde.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888