Outlook - vprašanja

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Zdravo,

v outlooku imam nastavljem IMAP račun. Pošto sortiram v mape. Skozi čas se je nabralo precej teh map, nekatere tudi niso več aktualne oz. v njih ne shranjujem več.
Problem nastane, ko jih hočem zbrisat - čez nekaj minut se mapa pojavi nazaj v seznamu, kot da je ne bi izbrisal.
Potem sem zadnjič malo prestavljal mape v podmape in jih preimenoval. Mislim da je bilo kakšnih 15 minut tako kot sem želel, potem pa vse po starem.
Aja, sem šel sedajle na spletni outlook (outlook.office.com) in tam so mape točno tako, kot sem jih nastavil.
Samo v outlook na računalniku se ne prenesejo tako. Poskusil sem že s posodabljanjem mape, pa je isto, kot da ne bi nič pritisnil.

Druga težava, ki se mi je pojavila dober teden nazaj je ta, da mi outlook noče poslat e-pošte iz mape odpošlji, dokler ga ponovno ne zaženem. Takoj po zagonu pa pošta takoj oddide.
Tretja težava - napišem sporočilo (novo ali pa odgovor) in pritisnem pošlji (ali pa Ctrl+Enter), sporočila pa nikjer. Ne v mapi odpošlji, ne med poslanimi (niti ne med izbrisanimi) - kot da ga nisem napisal.

Outlook 2016 v sklopu Office 365, operacijski sistem Windows 10.


V čem je problem?