Osemdeseta v remiksu

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
torej. full bi rad dobil čimveč glasbe 80-ih, ampak v remiksu. se pravi taki spodobni house remiksi, vem da obstajajo, ker sem to že slišal, pa tudi sam imam kar nekaj teh remiksov, ampak še vseeno premalo. torej - kak predlog, kje to najti? kakšne možnosti original albumov, kompilacij, lahko pa tudi kak predlog takole... pod mizo...
wink-1.gif




pa seveda - čimbolj plesne in čumbolj žurerske komade se išče.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ti to misliš Max Mixe (jih je kar precej) ? Namreč, ti komadi so v tistih časih "vsebovali" prav vse aktualne komade določenega obdobja.



Max mix 1, Max mix 2, ..... Max mix 17 (potem se pa ne spomnim več, če so še mixali v tem stilu)?



Noker



p.s. uporabi "pašnike" a.k.a. limewire
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
remikse bi rabil, se pravi, da so komadi predelani, ne zmiksani skupaj.

Michaela imam dva komada, čeprav, on je itak namiksljiv, njega niti ne rabiš miksov, Glorio Gaynor tudi imam...

bi potreboval predvsem posamezne komade v remiksu... npr., našel sem res lep remiks od Baccara - Yes Sir, I Can Boogie, samo nič ne piše, kaj zaen remiks je...
tongue-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Iz tistih časov mi je dober en remix Jacksonovega Billy Jean...se pa zdajle ne spomnim točne verzije. Moram malce počekirat.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Pa sej delaš na radiju, kaj teb ni jasn, da nas fehtaš
smile-1.gif
. Drgač pa so obstajal tud eni semplerji, Remix Heaven ali nekaj podobnega, kjer si mel po 2 cedeja remiksanih štiklcev. Malo poglej na kak tracker, ziher se kaj najde.
Evo, kaj se njde v moji zbirkici (dokaj sveže, jaz upam da bo kaj za ponucat):
  • alibi vs rockefeller-sexual healing
    allstars-imagination
    groovestylerz-we are family
    miami chic-beds are burning
    mike red-cold as ice
    mylo-in my arms
    sunloverz-survive
    vinilfreaker-something going on
    ...
 

kaligula

Pripravnik
9. avg 2007
192
4
18
dej tole mal razlož prosim. Kaj majo pa originalni cd-ji veze pri kazni? Kje pa vrtiš? Si rezident?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej sem mislil v Čveku odpret temo glede tega. npr.: imaš polno CD-jev, ki so neoriginalni, pa te s tem dobi inšpekcija in ti zacola ne vem kakšno kazen - piratstvo.press. čeprav menda, zaradi možnosti obrabe, obstaja neka luknja v zakonu, ki pa uporabo neoriginalnih CD-jev dopušča. in glede na to, da v DJ-vske namene delamo kompilacije, je menda dovoljeno imeti na količino originalnih CD-jev, največ trikratno količino piratskih. ampak tega žal noben ne upošteva od inšpektorjev.

ampak - na originalnih CD-jih pa piše, da je predvajanje na javnih mestih prepovedano. no, tu pa sami sebi v skledo pljuvajo se mi zdi...

kar se tiče rezidenta - ne bi temu rekel tako, rezident je nekdo, ki edini rola muziko, pri nas je pa več DJ-jev... kje... I guess you'll have to find out...
wink-1.gif
 

kaligula

Pripravnik
9. avg 2007
192
4
18
Ta zakon si si ti malce napačno interpretiral. Žal. Nikjer ampak dejansko nikjer NE smeš vrteti iz neoriginalnih medijev. Niti iz enega samega !! Nikjer ! Kar se zapisa tiče na plošči, cd-ju, v končni fazi tudi mp3 ali drugem računalniškem zapisu, to sicer drži, vendar zopet v primeru, da organizator prireditve ne plača Sazasu, Ipf-u, Zamp-u deleža od javnega predvajanja po določenem tarifnem sistemu. Inšpektor ti bo napisal predlog k sodniku za prekrške, če boš imel en sam ali pa 100 neoriginalnih cd-jev. Trust me
evil.gif
Višina kazni pa je odvisna od posameznega sodnika za prekrške, ki pa se zopet seveda giblje od - do.
Kje pa so te najboljše žurke za študente? V Lj. so samo tri prizorišča za študentske žure in da imajo več dj-ev, in sicer Bachus, Emonska, KMŠ. Ker poznam sestavo Dj-ev Bachusa in Emonske, si torej v KMŠ-ju
cheer.gif

Kar se tiče Antenine baze niti ni tak problem pridt do muske, kot potem ustrezno odkodirat zapis, ki je prilagojen programu, katerega uporabljate - Qnet. Številke ne povedo nič
cry12bpy.gif


Če te še kaj zanima - go privat.