Osebni zdravnik/zdravnica v LJ in okolici

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Ker imam zadnje čase rahle težave z obiskovanjem zdravnice na Metelkovi (ja, še vedno se "šlepam" na šolski dispanzer) me zanima, če morda kdo pozna kakšno zdravnico, kjer ti ni potrebno čakati od pol dveh do pol štirih zato, da ti izda bolniško potrdilo in da ti ni treba vmes še plačevati parkinga po 1,70 EUR na uro.
jezen.gif


Baje, da naj bi bila v ZD Domžale ena dobra zdravnica, s parkingom pa naj tudi ne bi bilo težav. Pozna kdo ZD Domžale ali pa kakšnega v okolici LJ, ki tudi nima težav s parkiranjem in ima kakšno znosno zdravnico?
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
jst mam zdravnico v ZD Domžale (mojo teto)
s parkiranjem ni nikakršnih težav
 

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
Najboljša zdravnica ki jo poznam je dr.Šlajpahova v ZD Polje (pri Lj). Iz prve roke poznam primer, ko je dejansko človeku rešila življenje, ker se je tako zelo zavzela zanj, saj bi ga sicer napotili domov z analgetiki. In tudi sicer je zelo prijazna oseba, za razliko od nekaterih vzvišenih "gospodov doktorjev". Skratka, o njej vse najboljše. Tudi brezplačno parkiranje v okolici ZD ni problem. Je pa problem, ker je tako priljubljena, da enostavno ne more sprejemati novih pacientov. Lahko pa poskusiš
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Nasvet, kako priti do zasedenih zdravnikov - s trmo.
smile-1.gif


Itak folk vsak teden odhaja - zato, ker se odseli, ali ker umre.

Vsak teden težit (po telefonu - če tam dvigujejo), pa bo.
zmaga.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Gustl pravi:
Najboljša zdravnica ki jo poznam je dr.Šlajpahova v ZD Polje (pri Lj).

Ona je moja osebna zdravnica in se mi zdi solidna. Res ni vzvišena in je prijazna. Jaz osebno jo na srečo ne srečujem pogosto, njen pacient pa sem že cca. 10 let. Bila je osebna zdravnica moje babice, babica pa je zelo težko hodila, zato je občasno prišla k njej kar zdravnica, po svojem službenem času. Ker sem bil takrat na tem, da moram izbrati osebnega zdravnika, sem jo vprašal, če lahko pridem k njej. Rekla je, da ima precej zasedeno, ampak ker sem mlad, predvideva, da jo ne bom pogosto obiskoval, zato me je sprejela.
Je pa pri njej problem, da je velika večina njenih pacientov starejših upokojencev (za ilustracijo naj povem, da stare ženske velikokrat k zdravniku pripeljejo njihove že upokojene hčerke), takšne pa velikokrat pridejo k njej tudi na pogovor, zato se pri njej človek zelooooooo načaka. Če si naročen, prideš lahko na vrsto tudo 2-3 ure kasneje, ker so mamce lahko notri tudi tričetrt ure.
jezen.gif

S parkiranjem ni problema, prostora je dovolj, parkplac je brezplačen.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.709
140
63
hodim v isto ambulanto vendar k drugi zdravnici. Organizacija in s tem čakanje sta pa res obup tukaj.

lp