Osa

B81

22. jul 2007
34.270
8.816
113
KSZ

Ose so se zaredile v roleto že lani poleti. Potrkam malo po škatli, kjer je roleta in začnejo letati okoli ven in noter. Nasprejali s pipsom in so seveda šle, odprl in noter ni bilo nič sledi od os, ok.

Letos enako, grizejo tole plastiko, ki pada ven na polico, jih je pa veliko več, kot lani. Prišel na idejo (ker je v nadstropju v hiši), da na daljšo palico navežem žveplen list, s katerim se "čistijo" sodi, prižgem in naslonim na steno, da bi se kadilo pod roleto. To bi jih menda moralo potamanit?

Kakšna ideja? Dam petardo noter?
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.270
8.816
113
saj se prav več ne spomnim, kateri sprej je bil. Mali problem, ker cela roleta potem smrdi dlje časa in ne morem okna odpirat, celo umival sem jo nekaj krat.
Sem doma našel tisti lonec, ki je spodaj odprt in ne znajo več ven, pa bom najprej tole nastavil, da se jih čimveč polovi, potem pa žveplo :p
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Zadnjič so me napadle v gozdu med tem ko sem si ogledoval kam bom podrl smreko. Gnezdo so imele pod korenine smreke. Bežal sem 300 metrov ko nor, da sem se jih otresel, naštel sm 8 pikov, po roki in hrbtu ker mi je ena prišla za majico.
K sreči nisem nič alergičen, piki so pa še nekaj dni fajn boleli.
Ko sem prišel k sebi sem vzel bencin in jim demonstriral Auschwitz.