Optika podvozja

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Zdravo, morda kaksen nasvet kje v Ljubljani in njeni bliznji okolici naredijo ok?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Jaz sem vedno se zaj... preko kakih vez v smislu prjatu od prjatla itd...

Prvo je blo dražje...drugo so ble reklamacije...

Nazadnje šel lepo v najbližji AMZS in je blo v piko in še ceneje...

Tko da AMZS ;)
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Meni so pri AMZS na dunajski vrnili avto, da je sicer pelju naravnost, ampak volan pa postrani. Sem pelju nazaj drug dan, pravi, da ne smejo ven vozit na testno in probat če je ok. V isti sapi reče greva probat, uzame ključe, zapelje, pravi res je, počakte bomo uredil. Grem na rogljič in kofe, pevzamem čez uro avto in je bilo bolje, ne pa ok. Mi je neki jodlal,... sm šou h Kaduncu v Grosuplje.
 
Nazadnje urejeno:

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Optiko ima sedaj tudi na oservis.si
Ganz nova zadeva, ima tudi quick check, kjer v par minutah dobiš izpis ali sploh rabiš optiko... Meni je naredil ravno ta teden.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ravno tu sem mel reklamacijo...pa še dražji so od vseh ostalih...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Sem se odpravljal na Fužine do Vulco pa sem vmes tankal na Dolenjki in sem zraven videl b&f, vprašal, če me lahko vzamejo takoj, in so me. Ostalo je zgodovina. Avto je OK, se mi je najprej zdelo, da vleče v levo, vendar je bil to zgolj občutek. Kaj več od tega pa ne znam napisat.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
1x menjal gume bivši...je blo sicer v primetime guzvi...cena skor dvojna

Drugič sebi optiko...moral reklamirat v prvo...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Sem se odpravljal na Fužine do Vulco pa sem vmes tankal na Dolenjki in sem zraven videl b&f, vprašal, če me lahko vzamejo takoj, in so me. Ostalo je zgodovina. Avto je OK, se mi je najprej zdelo, da vleče v levo, vendar je bil to zgolj občutek. Kaj več od tega pa ne znam napisat.

sem enkrat optiko delal sam, ko sem avto dobil, ker je rad vlekel v desno, (Avto Svetek Vulco, Polje), kjer se je izkazalo, da optike skoraj ni potrebne, so bili minimalni popravki, ki smo jih vseeno naredili, pa je avto se vseeno vlekel v desno, ter kasneje, cez kaki dve leti se pri B&F na Dolenjki, ker nam ni bilo jasno, zakaj so gume tako glasne, pa so sami rekli, da se optiko preverijo, pa je bilo vse bp. ves ta cas je imel avto tendenco, da vlece v desno, sem se na koncu sprijaznil, da pac tako je (res pa je, da je avto precej mehak in lahko, da ga ze samo naklon pelje desno) ...

zdaj, ko sem kak teden nazaj menjal diske in pakne spredaj, imam obcutek, da ne vlece vec, morda je bil vzrok tudi tu nekje ...