Oprema za bordarja začetnika

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kakšno opremo naj si kupi bordar začetnik, ki bi rad malo probal in še ne ve če bo kasneje vztrajal, mogoče bo, mogoče ne.

Pa ne gre zame, nečaka bi malo opremili.

Kolk €vrčkov bi znesla taka osnovna oprema? Jaz se čisto nič ne spoznam, še smučam ne...
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Za probat je pomoje najbolje, če si pri kakem kolegu sposodi. Ker kupit spodoben bord+vezi+bootse za enkrat na sneg je malo škoda... Tak da, malo razmisli v to smer, če mu bo pa zapasalo, potem pa v nabavo
smile-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Saj imaš kar prav...a denarja kljub krizi še nekaj je, priložnost (roj dan) je pred vrati, mulc velik 182 cm
grin1.gif
je že dovolj velik..

Pa ne vem če se opremo kar takole posoja
rolleyes-1.gif


A bi se v Hervisu na razprodajah kaj našlo? Prodajalci itak vemo kakšni so, če se le da te nategnejo
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, jaz sem si enkrat do zdaj od kolegice sposodil bord, kar na licu mesta sva zamenjala za eno furo, tolko mal za filing. Pač odvisno od družbe, jaz sem si zrihtal...
Saj samo omenjam, da če ni sigureno če bo res imel interes, da bi bilo morda pametno prej da proba. Ampak, če je priložnost, pa da ma rad izzive, potem pa že
smile-1.gif


Jaz edino kar sem slišal, da ravno najcenejše opreme ni pametno jemat. Če že bord, naj bodo vsaj bootsi taki da mu bo noga dobro noter stala, pa čeprav bodo malenkost dražji.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ja torej najbolš da sam proba, praviš..

Kaj pa če mu kupimo darilni bon Hervisa ali Intersporta...za kolk, 500€? Več ? Manj? Men se ne sanja.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
500€ za gigasport, pa bo dobil še letno vinjeto :p

za probat imajo skoraj na vsakem smučišču izposojevalnice, pa tut hervis je lani imel izposojo.