Opel radio CD30 MP3

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Živjo,

torej, v mojo Astro bi si dal vgraditi omenjeni radio, ker trenutni nima Mp3jev....

ogledanega imam tega. Pa me zanima, če je barvno usklajen z mojim? Namreč, jaz imam Opel Astra Caravan 1.9CDTi, Cosmo oprema, letnik 2005. Na uč meni zgleda dosti podobna barva, če ne kar identična. Bi pa prosil, če lahko nedko, ki se malo bolj spozna na te stvari pove, če se gre res za isti odtenek, da ne obstajata dva podobna odtenka te barve.. ker res ne želim, da mi bo zdej temnjeje/svetleje ven sekal... barva tega radia je Charcoal metallic... nikjer pa v mojem avtu/navodilih nisem zasledil, če imam tudi jaz to barvo.

Aja, pa če prav razumem, se moram na nekega pooblaščenca zapeljat in mi bodo tam spedenal vse za male pare...? Al bo treba kej še zmutit zraven
smile-1.gif


Hvala

Lp
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.903
4.960
113
Jaz imam tako armaturko in vem da imajo Astre možno tudi bolj svetlo srebrno sredinsko konzolo. Če imaš svelejšo potem itak opaziš razliko. Sam pa moraš vedet kako barvo imaš. Obstajajo pa možnosti:
...1...
...2...
...3... - v takšno spada avtoradio ki ga misliš kupit
...4...

Kakšne barve pa imaš ti, pa verjetno sam veš bolje kot mi tukaj na forumu.
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Ja, enka pa štirka ziher nista.... dvojka mi zgleda preveč srebrna... tako da ja, pomojem da imam res trojko
smile-1.gif


Hvala ti, si mi razblinil dvome.
 

ant

Pripravnik
Še ena malenkost: jaz sem tudi imel namen zamenjati cd radio iz corse l.04 z novejšim, ki podpira mp3 pa sem nekje zasledil, da sploh nima istega priklopa. Ali pa je bil problem potem s prikazovanjem na zaslonček.

Pozanimaj se najprej malo, da ne bo potem stran vržen denar. Aja pa poglej malo po kakšni bolhi ali na avto.net. Morda se najde kakšen tak avtoradio v kakšnem razbitem avtu.

LP
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Ja, kakšen radio pa imaš ti v Corsi, tudi CD30? Na Opel forumu sem bral, da je nek tip kupil CD30 MP3 radio in mu zadeva brezproblema špila... Poleg tega, sem že na pooblaščencu malo spraševal če bi kar direkt novega kupil - pride 400€ - pa mi niso nič omenili, da bi lahko bil kakšen problem..

Bolho sem že gledal, pa ni nič pametnega... najboljša varjanta bi bila avtoodpad ja.... sicer se mi pa ne ljubi dva meseca iskati radio in zraven tega si delati še dodatne stroške s vožnjo, ker v končni fazi pomojem pridem na isto.... radio rabim v roku treh tednov - grem na dopust in bi rad imel že spedenan vse skupaj...

Druga varjanta je pa tisti FM tranzmiter, ki se vklopi direktno na anteno, tako da ni motenj - je pa problem potem to, ker moraš na mp3 playerju menjavat komande, kar mi je pa tudi malo kmečko....
 

B81

22. jul 2007
34.437
8.923
113
KSZ

Tale radio ni vreden 50 eur.....da greš malo na prej pri mp3-ju, traja pol minute, preden sploh začne previjat, previja pa direkt, kot na cedeju.
Zvok da od sebe nikakvi, mamo v mccormick-u 15 let star radio na kasete, pa dva orgiinal zvočnika, pa je zvok dosti boljši. V mojem avtu je zvok super, original 4 ali 6 zvočnikov.
tale v corsi pa ne morem razložit, kaki poden je. tudi v fotrovi 307 je porazni radio.

Morda so le zvočniki krivi, ampak težko verjamem, da bi ford mel boljše zvočnike noter, kot opel, čeprav noben ni neki biser tehnike
grin1.gif
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Pozoren bodi na to ali imaš Astro pred faceliftom ali po le-tem, ker takrat so spreminjali tudi barve notranjosti (cosmo ima tisto črno svetlečo, enjoy pa peščeno). Če je pa barva armature odvisna tudi od oblazinjenja pa ne bi vedel
confused-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Da si sposodim tole temo.. Opel Meriva letnik 2005, ima Radio EHU 2 (CD30), koliko sem našel "navodila" na spletu bi naj podpiral MP3, ampak pri vsakem CDju napiše "Error CD". Pomeni to, da ne delajo MP3ji al je treba kak "posebaj" zapečt?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.460
113
Jaz vedno pečem na najnižji možni hitrosti...

Mogoče je samo tolk basic da ne podpira podmap? Daj vse samo na CD brez kakršnekoli mape...plus oazi da so vse skladbe res .mp3 format...brez vaw itd...

Lahko da je omejen na xyz kb/sec pri komadu... Lberi v navodilih...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
V navodilah piše da je 256kbps max bitrate, in temu sem sledil. Enako ni podmap, mogoče pa je problem število datotek, samo to bi bila bedarija?
Lahko tudi, da je ime fajlov, bom preimanoval vse v najbolj enostavno.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Še ena stvar je - CD enota ne podpira dopeke, vse mora biti posneto v eni seji ..
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Tudi na to bom pazil. Kaj pa ime CDje, mogoče ne sme biti presledkov, bom tudi to :)
Kaj hitrost peke dam 4x res?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.460
113
Kaj piše kjer CD je lahko? Maš CD-R CD+R CD-RW....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.460
113
Ne ker ne znam nemško :) zdi se mi da imaš lahko podmape edino...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
To je ta letnik, ko sem jaz pisal? Original imaš v mislih?
Ker če ne bo šlo predvajat mp3, se bo verjetno menjal tale originalni...