Omar potrebuje pomoč?

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Jaz se pa spomnim, da so ljudje na Zbiljski noči pobegnili, ko so AH prišli na oder.

Jest sem pa spomnim da so v centru na poletni noci vsi plesali in peli ko so na oder prisli AH.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:

Citat:


sicer pa, a niso njegovi starši bogati?




Dvomim,ker sta se oba brata(mlajsi se se vedno)ukvarjala z dilanjem travce.




Kakšno vezo ima to s finančnim stanjem njunih staršev?




Hmmmmmmmmmmmmm,kaj ti pravis?

Si mogoce v istem poslu pa te je to zmotil,ker ce bi bil mal bolj sposoben razmisljat bi lahko starsevski denar povezal celo z financiranjem albuma,katerega ni.
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

sicer pa, a niso njegovi starši bogati?

Dvomim,ker sta se oba brata(mlajsi se se vedno)ukvarjala z dilanjem travce.

Kakšno vezo ima to s finančnim stanjem njunih staršev?

Hmmmmmmmmmmmmm,kaj ti pravis?
Si mogoce v istem poslu pa te je to zmotil,ker ce bi bil mal bolj sposoben razmisljat bi lahko starsevski denar povezal celo z financiranjem albuma,katerega ni.

Če bi ti malce bolj odprto razmišljal, bi lahko predvidel ostalih 38 možnosti, med katerimi je tudi ta, da s starši nima ravno najboljšega odnosa...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:

Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:

Citat:


sicer pa, a niso njegovi starši bogati?




Dvomim,ker sta se oba brata(mlajsi se se vedno)ukvarjala z dilanjem travce.




Kakšno vezo ima to s finančnim stanjem njunih staršev?




Hmmmmmmmmmmmmm,kaj ti pravis?

Si mogoce v istem poslu pa te je to zmotil,ker ce bi bil mal bolj sposoben razmisljat bi lahko starsevski denar povezal celo z financiranjem albuma,katerega ni.




Če bi ti malce bolj odprto razmišljal, bi lahko predvidel ostalih 38 možnosti, med katerimi je tudi ta, da s starši nima ravno najboljšega odnosa...




Ce bi ti znal se bolje od mene razmisljati o 3800 moznostmi bi odkril zdravilo proti aidsu pa ga ne.

bonk.gif




In zakaj ga nima,namrec ne berem zenskih revij in tega nevem?
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Ce bi ti znal se bolje od mene razmisljati o 3800 moznostmi bi odkril zdravilo proti aidsu pa ga ne.
bonk.gif

Pismo...nimam cajta za to zdravilo...ravno včeraj sem skombiniral skupaj onega proti hemeroidom...ga še potrebuješ?

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:In zakaj ga nima,namrec ne berem zenskih revij in tega nevem?

Tudi jaz jih ne...to sem navedel le kot možnost, zakaj ga (baje) bogati starši ne zalagajo z denarjem. Druga možnost pa bi morda bila, da je ata ravno nabavil novega Veyrona, vilo in Pershinga...seveda je potem zmanjkalo denarja za sina.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Kokr sm js na tekocem, je Omar posilju maile tud drugim, med drugim Erazmu (njemu itak kr naprej posilajo razne maile za sponzorstva) tko da js bi cist verjela, da se je poba pac hotu sam znajdit, mogoce se pa najde ksn bedak ki bo financiral...Js osebno tazga zadetka ne bi.
smirk-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Ce bi ti znal se bolje od mene razmisljati o 3800 moznostmi bi odkril zdravilo proti aidsu pa ga ne.
bonk.gif

Pismo...nimam cajta za to zdravilo...ravno včeraj sem skombiniral skupaj onega proti hemeroidom...ga še potrebuješ?

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:In zakaj ga nima,namrec ne berem zenskih revij in tega nevem?

Tudi jaz jih ne...to sem navedel le kot možnost, zakaj ga (baje) bogati starši ne zalagajo z denarjem. Druga možnost pa bi morda bila, da je ata ravno nabavil novega Veyrona, vilo in Pershinga...seveda je potem zmanjkalo denarja za sina.

Se mi je ze na zacetku zdelo da si cist za brezveze prisel smrdet z nekimi butastimi brez podlage v to temo.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Ce bi ti znal se bolje od mene razmisljati o 3800 moznostmi bi odkril zdravilo proti aidsu pa ga ne.
bonk.gif

Pismo...nimam cajta za to zdravilo...ravno včeraj sem skombiniral skupaj onega proti hemeroidom...ga še potrebuješ?

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:In zakaj ga nima,namrec ne berem zenskih revij in tega nevem?

Tudi jaz jih ne...to sem navedel le kot možnost, zakaj ga (baje) bogati starši ne zalagajo z denarjem. Druga možnost pa bi morda bila, da je ata ravno nabavil novega Veyrona, vilo in Pershinga...seveda je potem zmanjkalo denarja za sina.

Se mi je ze na zacetku zdelo da si cist za brezveze prisel smrdet z nekimi butastimi brez podlage v to temo.

Jaz prišel smrdet? Začel sem s popolnoma nedolžnim vprašanjem:

Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Kakšno vezo ima to s finančnim stanjem njunih staršev?

Če je kdo začel smradit, si bil to ti z namigovanjem na mojo zabitost:

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Hmmmmmmmmmmmmm,kaj ti pravis?
Si mogoce v istem poslu pa te je to zmotil,ker ce bi bil mal bolj sposoben razmisljat bi lahko starsevski denar povezal celo z financiranjem albuma,katerega ni.

Vse naprej je bila le reakcija na akcijo...

smirk-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

sicer pa, a niso njegovi starši bogati?

Dvomim,ker sta se oba brata(mlajsi se se vedno)ukvarjala z dilanjem travce.

ja njegovi so bogati. fotr je nek zasebni zobozdravnik, mt pa uči klavir. vsaj tko je blo par let nazaj. živijo pa mislim da v dvonadstropnem stanovanju v župančičevi jami. keša mu pa ne dajo, ker je cela družina skregana.in ja, omar ni začel na mariu, ampak je že prej igral v nekem bendu, ker se spomnem ko nas je njegov brat vabil da gremo gledat njegove nastope
smirk-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ma to so ti neki wannabe MTV pop starsi, ki napišejo en komad, kupijo neko el.kitaro skačejo po odru ko opice in si mislijo, da bodo čez 5 let novi Rolling Stonesi, oz. Beatli v vseh pogledih. Potem z leti tam okrog 22, ugotovijo da pač to ne gre več naprej, na koncertih se jim začnejo zbirati neke najstnice, 13,14, let, ki pravtako gledajo MTV in si mislijo "kok je ta Omar kul, ki skače ko bekstrit bojsi na MTVju, DBEST stari".
Potem taki pokupijo vse njegove albume in s tem Omar živi še 1 leto. Potem pa denarčka ni več in naš Omarček začne prosit...Kaj pa vemo, morda mu bo uspelo?:D
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Atomic harmonik
hysterical-1.gif

isto blesav kot takrat ko poslušaš vremensko napoved, ki jo napoveduje kakšna pomankljivo oblečena blondinka
grims-1.gif


vse nas zanima kakšno bo vreme v gorah
hysterical-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ja, ampak pri vremenski napovedi vsaj izveš kakšno bo vreme v naslednjih dneh (če se vsaj malo skoncentriraš na vsebino), pri Atomic harmonik pa samo izveš komu najdlje nese, komu bolje šprica, kaj se dela na seniku,... skratka nič kaj preveč koristnega.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Na srečanju Gold Wing ownerjev letos na Bledu so imeli AH
bonk.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

sicer pa, a niso njegovi starši bogati?

Dvomim,ker sta se oba brata(mlajsi se se vedno)ukvarjala z dilanjem travce.

Kakšno vezo ima to s finančnim stanjem njunih staršev?

delirji ponavadi ne izhajajo iz premoznih druzin. to bo ta veza verjetno.


sicer pa smeh.