OKvirji pa kar po starem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Če bi živel v njihovi bližini, bi videl, da so res priviligirani. Delajo kar hočejo, ne plačujejo nobenih kazni, postavljajo bajte, kjer jim paše, potem jim pa pa še napeljejo vodo in elektriko in so prvi pri napeljavi kanalizacije. Če pa občina potrebuje svojo zemljo, jih ponižno prosijo, da se preselijo v hiše, ki jim jih je postavila občina. Pa nekateri še tega ne želijo storiti. Pri nas je neki podjetnik želel razširiti proizvodnjo, pa bi se s tem približal na črno postavljeni hiši tega priviligiranca. Ta je podjetniku zagrozil, da bo dobil bombo na dvorišče, če se mu bo drznil težiti. In se je podjetnik raje odpovedal investiciji, priviligirancu pa nič.

Ne morem verjet kaj to berem. Plus točke za bizija :zmaga: :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in muho

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Nisem ne ksenofob in ne rasist. Sem samo za enakopravno obravnavo vseh ljudi, ne glede na jezik, narodnost, barvo kože ali vero.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
In, če ti ne paše živet v njihovi bližini se preseli. Čeprav boš s preselitvijo samo dokazal, da ti je do segregacije Romov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
bizi tvoji posti govorijo drugače. Kot kaže si kar velik ksenofob IN rasist. Hitro, pokesaj se.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Nisem ne ksenofob in ne rasist. Sem samo za enakopravno obravnavo vseh ljudi, ne glede na jezik, narodnost, barvo kože ali vero.
a celo to :eek: njihovo kulturo in navade jim osporavaš o_O njihove narodne običaje ? :eek:
kdo bodo naslednji na vrsti? muslimani? jim boš prepovedal običaj zakrivanja žensk? kaj bo naslednja stopnja, rušenje džamij? o_O
Zgrožen sem nad tvojo ksenofobijo :eek: Groooozaaaa
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Začne se pri šibkejših in drugačnih. Nadaljuje so do kdo ve kdaj in česa. In to ravno od takih, ki sicer razglašajo človekoljubnost.
Od rasista, ksenofoba in osebe še z ostalimi -izmi ne bi bilo presenetljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kake varščine? :sprasujemse:
Pogoj za prijavo v sistem bicikelj je varščina v višini 350 eur. Sicer je ne plačaš, vendar jamčiš v max višini tega zneska. Prijavnina za eno leto je 3 evre, s tem da se ti stroški uporabe (recimo nad eno uro) odštejejo od tega zneska. V sistem se prijaviš in plačaš preko kreditne kartice.
Zadeva odlično laufa in kolesa so v bistvu v dobri kondiciji glede na to, da so praktično nenehno v uporabi.
 

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.784
456
83
A si prebrala ?

Le deset evrov je bilo treba odšteti za letno članarino. A zmikavti so udarili že teden po odprtju in 16 od 20 koles ne le ukradli, ampak jih tudi dodobra zdelali. Uspelo jim je poškodovati tudi dve postaji in nekaj stebričkov na drugih postajah
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A si prebrala ?

Le deset evrov je bilo treba odšteti za letno članarino. A zmikavti so udarili že teden po odprtju in 16 od 20 koles ne le ukradli, ampak jih tudi dodobra zdelali. Uspelo jim je poškodovati tudi dve postaji in nekaj stebričkov na drugih postajah
Ti razlikuješ med letno članarino in varščino?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Pogoj za prijavo v sistem bicikelj je varščina v višini 350 eur. Sicer je ne plačaš, vendar jamčiš v max višini tega zneska. Prijavnina za eno leto je 3 evre, s tem da se ti stroški uporabe (recimo nad eno uro) odštejejo od tega zneska. V sistem se prijaviš in plačaš preko kreditne kartice.
Zadeva odlično laufa in kolesa so v bistvu v dobri kondiciji glede na to, da so praktično nenehno v uporabi.
Pri nas se članarina plača na občini v kešu, zato dvomim, da je kaka varščina. In stavim, da koles niso ukradli tisti, ki so plačali prijavnino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey