OKvirji pa kar po starem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Pogoj za prijavo v sistem bicikelj je varščina v višini 350 eur. Sicer je ne plačaš, vendar jamčiš v max višini tega zneska. Prijavnina za eno leto je 3 evre, s tem da se ti stroški uporabe (recimo nad eno uro) odštejejo od tega zneska. V sistem se prijaviš in plačaš preko kreditne kartice.
Zadeva odlično laufa in kolesa so v bistvu v dobri kondiciji glede na to, da so praktično nenehno v uporabi.

In kako tvoja logika v to enačbo vključi cigana, ki pride, odstrani tehničnovarovalne ovire ter odpelje kolesa? Misliš, da naknadno izvede prostovoljno donacijo ali kaj? Prijavi se v sistem 10000% ne.

p.s. ne morem verjet, da sva z bizijem tokrat enakega mnenja :aplauz:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
In kako tvoja logika v to enačbo vključi cigana, ki pride, odstrani tehničnovarovalne ovire ter odpelje kolesa? Misliš, da naknadno izvede prostovoljno donacijo ali kaj? Prijavi se v sistem 10000% ne.

p.s. ne morem verjet, da sva z bizijem tokrat enakega mnenja :aplauz:
Ne vem, ne poznam sistema v Kočevju. Ti ga? Poznam samo ljubljanskega in pišem o njem in sprašujem o razlikah s kočevskim.
Si kdaj skušal izpuliti stebriček ali odstraniti kolo v Ljubljani?
Sicer pa imajo Rome in bicikline tudi v Soboti, pa ni ravno slišati, da bi imeli probleme. Tako da tudi ni vsega za posploševati.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj češ, Petra gotovo ne živi v kraju, kjer je prisotnih večje število pripadnikov privilegiranega naroda in ne razume situacije. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, ne poznam sistema v Kočevju. Ti ga? Poznam samo ljubljanskega in pišem o njem in sprašujem o razlikah s kočevskim.
Si kdaj skušal izpuliti stebriček ali odstraniti kolo v Ljubljani?
Sicer pa imajo Rome in bicikline tudi v Soboti, pa ni ravno slišati, da bi imeli probleme. Tako da tudi ni vsega za posploševati.
V Soboti so že civilizirani.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Ne vem, ne poznam sistema v Kočevju. Ti ga? Poznam samo ljubljanskega in pišem o njem in sprašujem o razlikah s kočevskim.
Si kdaj skušal izpuliti stebriček ali odstraniti kolo v Ljubljani?
Sicer pa imajo Rome in bicikline tudi v Soboti, pa ni ravno slišati, da bi imeli probleme. Tako da tudi ni vsega za posploševati.

Ne, ne poznam kočevskega sistema izposoje koles, imam pa mnogo izkušenj s kočevskimi cigani, prav tako vem tudi na splošno marsikaj o njih, saj imam dokaj odprte oči in prav nič ne posplošujem, tamkajšnji cigani pač so problematični.

In cigan se ti nikoli ne bo registriral v ta sistem, še manj pa nosil neko odgovornost plačila določene vsote v kolikor se kolesu kaj zgodi. Ti res ne živiš v realnem svetu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
V Soboti so že civilizirani.

Brez dvoma so svetlobna leta pred dolenjskimi. Tudi tam imam z njimi izkušnje iz prve, v glavnem pa iz druge roke. Ni primerjave z dolenjskimi cigani, ki prav lepo skrbijo, da pregovori glede ciganov še vedno prav lepo držijo v praksi.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ne, ne poznam kočevskega sistema izposoje koles, imam pa mnogo izkušenj s kočevskimi cigani, prav tako vem tudi na splošno marsikaj o njih, saj imam dokaj odprte oči in prav nič ne posplošujem, tamkajšnji cigani pač so problematični.

In cigan se ti nikoli ne bo registriral v ta sistem, še manj pa nosil neko odgovornost plačila določene vsote v kolikor se kolesu kaj zgodi. Ti res ne živiš v realnem svetu.
Ljubi jezus. Še enkrat samo zate.
Opisujem ljubljanski bicikelj in Bizija sprašujem če sta si s kočevskim podobna. Samo to. V Ljubljani se moraš registrirati za izposojo in v Ljubljani očitno ni možno izpuliti količka ali odtrgati kolesa, vsaj jaz tega še nisem videla, pa sistem na veliko koristim.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
V Ljubljani ni dolenjskih ciganov. Tam so druge sorte cigani, ki kradejo na drugih področjih, kolesa so pod njihovim nivojem.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Bi potem pričakoval da se najprej pozanimaš preden kot zgoraj vehementno postavljaš trditve.....potem pa ko zapne se pa začneš sklicevat na "nevednost"
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
In vmes si takoj popravila stavek...iz koles na brez koles in sedaj nazaj na kolesa....

In kje jaz trdim da ti karkoli trdiš o kočevskih Romih? O kolesih nimaš pojma in si zdaj pametna...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
In vmes si takoj popravila stavek...iz koles na brez koles in sedaj nazaj na kolesa....

In kje jaz trdim da ti karkoli trdiš o kočevskih Romih? O kolesih nimaš pojma in si zdaj pametna...
Kaj sem popravila in kje torej karkoli trdim?
Vprašanja mi lahko postavljaš in odgovarjaš tudi na ZS, da ne bom spet jaz kriva za smetenje zato ker tebi in Mateyu odgovarjam. Tukaj pa pobriši zadevo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Post 2813
In vmes si takoj popravila stavek...iz koles na brez koles in sedaj nazaj na kolesa....
Post 2814
Kaj sem popravila in kje torej karkoli trdim?

:bonk::valjamse:

Ban her :cheer:

KlutzyGlisteningKangaroo-size_restricted.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Post #2811 si najprej napisala "kočevskih Romov in koles"...potem ko sem te ravno citiral si popravila na" o kočevskih Romih"....in ko sem si nato mislil fajn....še lažje zame....in hotel popravit svoj post na tvoj revidiran post....si zopet spremenila post v "o kočevskih Romov in koles"....

Skratka...noben (razen bizija mogoče?) nima pojma kako zgleda bicikelj v Kočevju...ampak edino ti si upaš bit pametna glede tega....in to na podlagi ljubljanskega biciklja..... Nice :)
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Post #2811 si najprej napisala "kočevskih Romov in koles"...potem ko sem te ravno citiral si popravila na" o kočevskih Romih"....in ko sem si nato mislil fajn....še lažje zame....in hotel popravit svoj post na tvoj revidiran post....si zopet spremenila post v "o kočevskih Romov in koles"....

Skratka...noben (razen bizija mogoče?) nima pojma kako zgleda bicikelj v Kočevju...ampak edino ti si upaš bit pametna glede tega....in to na podlagi ljubljanskega biciklja..... Nice :)
O kočevskih romih in glede kočevskih romov je v tem primeru vsebinsko enako. V čem je torej problem?
In zakaj mi ne odgovarjaš na ZS kjer sem ti postavila vprašanje? Zato da me boš lahko potem tu banal zaradi smetenja, čeprav samo tebi odgovarjam, tako kot to ponavadi počneš? Preseli odgovarjanje na ZS, tukaj pa zadevo pobriši.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ljubi jezus. Še enkrat samo zate.
Opisujem ljubljanski bicikelj in Bizija sprašujem če sta si s kočevskim podobna. Samo to. V Ljubljani se moraš registrirati za izposojo in v Ljubljani očitno ni možno izpuliti količka ali odtrgati kolesa, vsaj jaz tega še nisem videla, pa sistem na veliko koristim.
V Ljubljani sem bil med prvimi, ki se je registriral za Bicikelj in je sistem zelo v redu. V Kočevju se pa še nisem uspel registrirati, ker se mi nekako ne da hoditi na občino, pa tudi kolesa so že prej pokradli. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Res je. So jih v socializmu malo na silo, ampak je uspelo. Kaj pa vem, mogoče tudi zato ker je Prekmurje, predvsem pa Murska Sobota, zgodovinsko gledano multikulturno okolje in so bili ljudje navajeni sobivati in se prilagajati.
No ja, ne nakladaj.Nekako so socializirani vendar se noben Prekmurec ne druži s cigoti. Živjo živjo si rečejo in to je to.