OKvirji pa kar po starem

2. sep 2007
1.495
765
113
Dolenjska
To je za cigane kot šport. Najprej zažgejo travo ali pa pokličejo rešilca, ker naj bi neka ciganka rojevala potem pa s kamenji obmetavajo gasilska in reševalna vozila.

Na žalost je v Sloveniji preveč novodobnih narodnih izdajalcev in multikulti zaslepljencev, ki skočijo v luft takoj, ko se te iste cigane malo bolj trdo prime.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill in RagnarZ

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
O Romih - Na urgenci zaposleni v neprebojnih jopičih

Večina Romov je zadolženih, medsebojno in do države,« je dejal in dodal, da znaša dolg nekaterih zaradi neplačanih računov za elektriko, vodo in smeti ter glob za prometne prekrške in kazniva dejanja tudi do 90 tisoč evrov.

Glede na nataliteto Romov in njihovo družinsko povezanost bodo čez 15 let vsa romska naselja premajhna

Tu dejansko ni nobenega problema. Se bodo pač širili. Ko jebe lastnike zemljišč.

Ko namreč v hiši kdo umre, jo Romi zaradi svojega verovanja o duhovih zapustijo in si zgradijo novo

Bi ga pač zanesli ven. Ali v pasjo uto. A ker je (davkoplačevalski) denar, ni problema.

Kot je povedala ravnateljica Vrtca Kočevje Irena Robič, se s težavami romskih otrok ne srečujejo, ker jih ni.

Ko bi bili še tako srečni v OŠ.

postanejo romski otroci pri 14 letih popolnoma neobvladljivi

Nemogoče.

da so romski starši danes slabi starši, da ne skrbijo za svoje otroke, ampak da zanje skrbijo stari starši.

Pa ne, da so jih začeli pošiljati v zapore zaradi pedofilije?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ksz
Prav vesel sem, da v mojem koncu ni ciganske populacije, ker še ti, ki naključno pridejo mimo, pustijo zelo slab vtis..:rolleyes:
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Podiranje hiš je smešno?
Kje je govora o podiranju hiš?
Zasledil sem samo selitev iz nelegalno zgrajenih hiš na tuji zemlji, ki pa so jih res legalizirali in jim napeljali infrastrukturo, ker so pač večvredni priviligirani državljani, če sploh so to. -Selitev v nove objekte.
V prispevku sem zasledil tudi nestrpnost Romov do Romov in to do te mere, da Romi nočejo živeti z Romi. Prav tako je čutiti jasno zahtevo po priviligiranosti nad ostalimi državljani glede velikosti stanovanjskega prostora.
Tudi jaz nočem živeti zraven tvojih lubekov, zato mi pravite nestrpni rasistični fašistični nacist. Če je tako, so to tudi tile Romi, kar je dokumentirano s kamero in čudim se, da še ni prijave sovražnega govora, ter ostrega ukrepanja sodišča.

To, da pa hočejo davkoplačevalcem, ki vplačujejo za socijalo, preprečiti možnost zaposlitev v bodoči tovarni, je pa vredno debate zase.:mad::gorjaca::bruh::jezen: