Office 2007 SLO

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
sem že hvalil vsepovsod nove Office... hmmm... zdaj pa problem, vsi gumbi za Novo sporočilo, Odgovori, Posreduj, pravtako vstavljanje novih stikov, sestankov, uvoz in izvoz map, vsi so disable. Se pravi so obarvano sivi in ne moreš na najih klikat. Skratka vse ne neuporabno (enako Word in drugi programi). Mislim, da so zaklenjeni.

Kakšna alternativna rešitev, razen tiste, za katero porabiš veliko denarja?
cheer.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
si slučajno uporabil slovensko piratsko verzijo od Bushy-ja??

če si jo, potem je niti uninštalirat neboš mogo
tongue-1.gif


ampak ne se sekirat ... najdi še angleško verzijo Office-ov, jo inštaliraj, nato pa v jezikovnih nastavitvah vse nastavi na SLO in potem boš imel programe, ki so zajeti v Bushy verziji slovenske ostale pa angleške
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
sem inštaliral tudi angleško verzijo... res imam nekatere programe slovenske druge pa angleške, je pa problem, da sta instalirani obe verziji in je tako 1GB diska adijo!
A ne morem nikakor odstraniti prve Bushy-jeve verzije?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
heh kok sem se jaz danes igral ni teorije...
negre zbrisat na noben način, ker javla da je nek fajl nedostopn.

ma kdo kaki nasvet? mogoče kaki live linux pa da se briše?
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Lahko instaliraš angleške ali pa uporabiš mogoče program YourUninstaller, ki je bil omenjen v nekem postu. Nisem ga sprobal...
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
probaj zbrisati tako, da naložiš angleško verzijo in nato uninstal ... mogoče bo tako delovalo in bo zbrisalo obe verziji
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Jaz sem se te nadloge rešil s "system restore". Drugače je pa menda ena varianta, da ne smeš iz cd-ja instalirat oz. iz tiste datoteke, ampak iz direktorija poženeš setup, kamor so se razširile namestitvene datoteke. Ne spomnim se natančno, bo kdo drug povedal.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
zaenkrat mi odlično dela (priporočam)

office 2007 enterprise in čez slo pack
cool-1.gif




koliko časa pa še bo pa nevem



l.p.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
safe mode nič, tisti uninstaler programček nič
smile-1.gif

system restore pa morem še probat, sam nevem kdaj ker ni pri meni računalnik.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
poglej procese v upravitelju, mogoče laufa kaka aplikacija office-ov in zato ni dostopna kakšna datoteka, ki jo pač izklopiš