Odstranitev štorkljinega gnezda

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Ko berem take poste in kakšne probleme imate nekateri zaradi Štorkelj, sem kar vesel, da imamo razne nevladnike, ki se borijo celo za ptiče. Brez njih bi verjetno imeli še manj ptičev kot jih je, še kje bi se podrl kak gozd in drevo, ker bi nekoga motilo, da žvrgolijo že ob pol petih zjutraj ko se začne svitat, spet drugega, ker jim serjejo po avtu, tretjega pa kar tako, ker je moderno, da ga nekaj moti....
Mi smo tisti, ki se širimo v okolje živali, mi smo tisti, ki jemljemo njihov življenski prostor, tako da je po moje edino logično, da se mi prilagodimo živalim in ne obratno :(
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Ko berem take poste in kakšne probleme imate nekateri zaradi Štorkelj, sem kar vesel, da imamo razne nevladnike, ki se borijo celo za ptiče. Brez njih bi verjetno imeli še manj ptičev kot jih je, še kje bi se podrl kak gozd in drevo, ker bi nekoga motilo, da žvrgolijo že ob pol petih zjutraj ko se začne svitat, spet drugega, ker jim serjejo po avtu, tretjega pa kar tako, ker je moderno, da ga nekaj moti....
Mi smo tisti, ki se širimo v okolje živali, mi smo tisti, ki jemljemo njihov življenski prostor, tako da je po moje edino logično, da se mi prilagodimo živalim in ne obratno :(
Nisi bral teme od začetka.

Kaj pa če je ta štorkla neuravnovešena? Mogoče je primerna za odstrel.
Imamo stroko za to. Psiholog jo naj pregleda in predpiše primerna zdravila.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.220
714
113
Ko berem take poste in kakšne probleme imate nekateri zaradi Štorkelj, sem kar vesel, da imamo razne nevladnike, ki se borijo celo za ptiče. Brez njih bi verjetno imeli še manj ptičev kot jih je, še kje bi se podrl kak gozd in drevo, ker bi nekoga motilo, da žvrgolijo že ob pol petih zjutraj ko se začne svitat, spet drugega, ker jim serjejo po avtu, tretjega pa kar tako, ker je moderno, da ga nekaj moti....
Mi smo tisti, ki se širimo v okolje živali, mi smo tisti, ki jemljemo njihov življenski prostor, tako da je po moje edino logično, da se mi prilagodimo živalim in ne obratno :(

No divje živali kar lepo prodirajo nazaj v urbano okolje...ali je to prav ali ne, ne bom komentiral...zagotovo je pa zanimivo.

Poglej si moj post o štorkljah v bližini LJ.

Se bi pa dalo tudi prejcej napisat o divjih prašičih, medvedih in šakalih...

PS Nisem Jager
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Meni negre samo to skup. Ni gnezda je sam dračje, ni mladičev potem pa že okol skačejo...
Če delajo škodo se jih premesti. A sedaj naj jim še štrom odklopjo ?