Odganjanje mačk

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Predlagam najem živolovke in tuširanje mačke na mestu, kjer jih nočeš imeti.
Jaz jih na vrtu nimam več, odkar na njem partuljira goska. Mački okoli hiše skrbijo tudi za plenjenje golazni, zato so do določene mere dobrodošli.

+1 za tuširanje. Za večino mačk je to tak šok, da si ga prekleto dobro zapomnijo in povežejo z mestom dogodka ter se posledilno tej lokaciji izogibajo.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
+1 za tuširanje. Za večino mačk je to tak šok, da si ga prekleto dobro zapomnijo in povežejo z mestom dogodka ter se posledilno tej lokaciji izogibajo.
Saj tole mi je zelo všeč in humano :) ampak je malo sitno, ker je parcela relativno velika in ni povsod vode. No, mogoče kakšna vodna pištola, ampak ne vem, če nesejo tako daleč. Maček me ravno ne čaka. Druga nerodnost pa je, da sosed vidi to preganjanje ljubih mačkonov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Saj tole mi je zelo všeč in humano :) ampak je malo sitno, ker je parcela relativno velika in ni povsod vode. No, mogoče kakšna vodna pištola, ampak ne vem, če nesejo tako daleč. Maček me ravno ne čaka. Druga nerodnost pa je, da sosed vidi to preganjanje ljubih mačkonov.
Vodna pištola zelo verjetno ne bo dovolj, jaz bi žival poizkusil konkretno zalit s kakšno cevjo za zalivanje vrta. S sosedom se pa ne bi obremenjeval glede na to, da se z njim očitno ne da nič dogovorit in če bodo njegove ljube mačkice malo mokre ne bo konec sveta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kar nekaj ga imam, ampak ne morem njive posipavat s tem :) kakšnih 150 kvadratov je samo njive, je pa še kup drugih področij (cvetlice, pa neke visoke grede, pa še vsaj štiri ali pet manjših področij. To bi potreboval cel tovornjak :)
Ja velik tega ja. Žal. Sej malo raztrosis pa vidiš. Bole po meji za začetek
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava