Ocenjevanje gostiln

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Uf ja...par dni vnaprej, okrog decembra, kar kak mesec...

Sedaj v coronskih časih, pa pomojem še bolj smotano
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Res je, Čompa je vrhunec, posebna zgodba in doživetje... sicer ni take sile z rezervacijo, kak teden prej, bolje dva pa že poklicat, sploh zdaj ko si omejen samo od znotraj kjer res ni nekih kapacitet ampak ravno v tem je čar, da ni to ala Jurman industrija kjer prideš v čebelnjak. Kar se tiče negativne izkušnje z mizo ob šanku si kriv sam saj nisi izrecno zahteval določene mize, jaz vedno ob rezervaciji izpostavim da nočem mize pri šanku, še raje definiram določeno mizo ki mi je ljuba (naravnost od šanka), tista ob prehodu na WC tudi ni najboljša. Saj boš naštudiral ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Najboljši pasulj, kar sem ga uspel najti, po moji oceni : Labore !

Definitivno, sledim že zadnjih ... 4 leta. Načrtujem neko diverzijo na njihove punce, (če bi izdale kako finto itd :oops:), ker - pasulj pa zares naredijo tako kot noben.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tisto se reče za povprečen pasulj. Tale je pa malce bolj imeniten.

Drugače pa ne vem, če je res tako "simpl". Ko se ga spraviš delat, imaš celo kuhinjo umazano ... je golaž mnogo bolj simpl.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
U matr, dobro, da si me spomnil: Tonček v Beltincih, pražena jetrca 9,9/10 (malo je treba še pusti, za kaka boljša. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba
I

Izbrisan uporabnik #9334

H Tončku na malico, kako da se tega ne morem spomnit? Pa sem v onem koncu skoraj vsak teden.
Odlična ideja. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.163
113
Kakšno priporočilo za dobro gostilno v okolici Velikih Lašč, Ribnice, ali Cerknice?
Gostilno Pri Kuklju poznam in ta odpade.
S tem mislim kakšno preprosto domačo gostilno, ker ne rišejo po krožnikih.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Gostilnica DOMIN , Nova vas. V centru na kriziscu. Vseeno jih prej rufaj kdaj v talarje namecejo, ob 10.ali 12.uri.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
Gostilnica DOMIN , Nova vas. V centru na kriziscu. Vseeno jih prej rufaj kdaj v talarje namecejo, ob 10.ali 12.uri.
Bil, razočaran. Stopim, si ogledam, kaj jedo. Pizze.
Vzamem stake. Kita in kita. Malo mesa, poznajo samo dve vrsti pečenega.
Tudi nobenih - reklamiranih - lokalnih jedi niso imel!

Odvetujem!
Razen če ne bo pizza. Vendar je nisem probal. :)