Obvestilo redarstva

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Zgodila se mi je ena neumnost in priznam, sem kriv: ko sem dajal na armaturo plačan parkirni listek, se mi je ta očitno zaradi piša vetra obrnil navzdol. Vmes je uletel redar in mi seveda pripopal kazen. Vem, da mora biti parkirni listek na vidnem mestu, hkrati pa me vseeno firbec matra, če se lahko pritožim in zraven priložim plačan parkirni listek? Pritožba avtomatsko pade? Redar slika tudi armaturko?
Sej mi ni za tistih 20 ali 40 €, ampak sem res sam sebe pojezil, da sem plačal parkiranje, potem se mi pa v tistem ko sem zapiral vrata listek obrne z glavo navzdol.
tongue-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Če si plačal parking vsaj minuto predno je bil redar tam, mislim, da bo šlo.

Se ujemajo podatki?

Sem 1x klical na redarstvo v Ljubljani za eno kolegico za podoben primer.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
meni se je zgodilo enako.
poslal kopijo listka z obrazložitvijo in so ugodili moji pritožbi.

kar se tega tiče moram reči, da je vsaj ljubljansko redarstvo precej prijazno človeško...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik elo pravi:
meni se je zgodilo enako.
poslal kopijo listka z obrazložitvijo in so ugodili moji pritožbi.

kar se tega tiče moram reči, da je vsaj ljubljansko redarstvo precej prijazno človeško...
Pa si v pritožbi napisal, da je bil listek ponesreči kontra obrnjen?
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Če si plačal parking vsaj minuto predno je bil redar tam, mislim, da bo šlo.

Se ujemajo podatki?

Sem 1x klical na redarstvo v Ljubljani za eno kolegico za podoben primer.
Podatki se ujemajo, listek je bil plačan skoraj uro pred kaznijo in z veljavnostjo še uro po kazni.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
da, napisal sem, da ga je očitno veterni piš obrnil, sem pa na avtu dejansko imel 1cm odprta stekla voznikovih in sovoznikovih vrat.

l.p.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik elo pravi:
meni se je zgodilo enako.
poslal kopijo listka z obrazložitvijo in so ugodili moji pritožbi.

kar se tega tiče moram reči, da je vsaj ljubljansko redarstvo precej prijazno človeško...
Epilog zgodbe: poslal pritožbo s scanom plačane parkirnine, včeraj prišla odločba, odnesel sem jo z opominom.
smile-1.gif

So pa zraven 4 slike, ena od njih prikazuje tudi resnično narobe obrnjen listek za parkiranje.
Hvala za nasvet.
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Tudi jaz poznam primer, ko je kolega listek namesto v avto dal v žep. Se je pritožil in ugodili so mu.