Obsesivno-kompulzivna motnja in avto

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Ko boste naslednjič pogledali soseda, ki vsak dan s krpico briše avto, da je popolnoma čist, se zavedajte, da to ni največji obsedenec z avtom.
Tole je namreč čisto drug nivo :). Malo za kratkočasenje, nisem mogel, da ne objavim tukaj:
Se mi je zasmilil, da ne more uživat v svojih avtomobilih :(.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Men je zanimiv un freak z G2 ko ma pozlačene diske in obnavlja zlat nanos vsake hm...xyz (3mestna cifra?) ga bom probal najt :)
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Matt je car in ima prav. Kar poglej kak video ko grejo s Scangrip čez cel avto kako je zje***, ker so v USA nesposobni pustit avto pri miru in ti zaračunajo pripravo avtomobila celo premoženje naredijo pa več škode kot koristi.

Vsak petrolhead bi se tako lotil zadeve. Ko Matt prodaja svoje avte se takoj proda za veliko višjo ceno kot drugi. Kot drugo ima biznis in hobi iz tega pa tudi nič ga po žepu ne udari zapravljanje denarja za avtonego, kot bi druge "smrtnike".

PS. Čuden video, sem gledal sam par minut. Matt nikakor ne kupuje samo novih, ima oz. je imel več Hond S2000, ročni M3 kupljen rabljen ipd.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Ga ne poznam, ampak ko je govoril v tem videu, se mi je kar zasmilil. Razen, če je vse to le igra za business. Pol pa...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
https://www.obsessedgarage.com/

Ja sej je kar OCD samo sem videl enkrat na detailing world modela ki je novo belo (da se manj vidi) celo podrl in očiščeno skup sestavil! :O Nekaj je čistit GT3 RS, drugo pa v eno astro vlagat ravno toliko ur kot je vredna. :S

Sicer pa uporablja izredno poceni kombinacijo Menzerna PowerLock in še en vosek čez (Collinite pomoje). Lahko bi dajal gor kako drago keramiko pa ne.