Obnova roba okoli hiše

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Prijatu bo to delal in me je prosil za pomoč. Mal sem razmišljal. Sedaj ima beton in pralne plošče gor. Ene dve ali tri sta odstopile. Sedaj bi rad dal ploščice gor. Je pametno teracota odstrant in na to keramiko položit, al je uredu če to prevlečem s betonom (zravnam) in na to keramiko?
To rešimo in gremo na
nahrung002.gif
.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jaz bi stare ploščice dol stolku.
Ker, če misliš čez tastare dajat beton, moraš dat še mrežico pa kar nekaj cm betona, če ne bo tudi nova plast čez čas spokala in bo preč letelo (če je osnova zanič, je taka ponavadi tudi nadgradnja).
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Najtanjša plast betona bo 4 cm. Nekje bo tut 15 cm, kjer bomo odstranil plošče in zalil na novo. Mreža bo not. Mal mi je smotano to odstranjevat, ker se res dobro držijo.
Katera mrežica a tista, ki pride tut za fasado? Misliš, da bi steklena vlakna bila tut dobra, ker mi jo je neki ostal.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Dobr, sej, če se držijo, potem ni panike. Problem je, če greš z majzlom spod in brez pomoči kladiva ploščica stran pade. Take so vn za stovčt.
Fasadna mreža je za moje pojme prešvoh, za steklena vlakna pa ne vem, so pa sigurno boljša, kot fasadna mrežca.