Obnova črnuške obvoznice

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.229
113
Govorimo o tavelikih šleperjih. Ti najbolj uničujejo in zganjajo hrup.
Najvecja tovorna vozila so kamioni z mega nadgradnjo in tandem prikolico. Sele nato slepar. Tudi hrup je mnogo vecji pri npr napol prazni tandemki kot pa pri sleparju.

Pa tist podatek ki sem ti ga zgoraj dal je za vsak dan.

Pa poglej kak je pretovor kontejnerjev v kopru na kamione.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.473
859
113
Je obnova že (predčasno) zaključena al so samo za vikend zadevo sprostili in nadaljujejo prihodnji teden - tu imam v mislih še menjavo sredinske ograje?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ni še čisto zaključena, bo še sredinska ograja zamenjana (pa tudi če ne bi bila). Žal pa niso poflikali niti robnikov na mostu čez Savo. Ko se opelješ okoli 100 km/h, ni ravno špegel, je pa nekje na nivoju ravnosti novega asfalta na Torovem. Vsekakor pa je mnogo bolje kot prej.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Danes je bila atomska katastrofa...Dunajska do Črnuč no go, Nemška do Kranja no go....30km 1:45 bravo Slovenija.

Šole drugi teden oktobra še študentarija, pa imamo polžje prevoze press......državo boli kurčina da bi sploh karkoli uredila.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.301
3.409
113
Me prav veseli da Ljubljančani dušite v prometu.
Kaj ste si pa vse navlekli v centralizirano državo. Sedaj pa trpite.


Po Mariboru gre vse lepo brez gneče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
Me prav veseli da Ljubljančani dušite v prometu.
Kaj ste si pa vse navlekli v centralizirano državo. Sedaj pa trpite.


Po Mariboru gre vse lepo brez gneče.

Jado ni Ljubljančan, tako, da nam je dosti vseeno. Super za Maribor, samo ne vem ali je pomanjkanje prometa v MB dobro ali slabo. Zdaj, ali nimate nekih delovnih mest, morda vas ogromno dela v Avstriji ali pa ste tako trajnostni, da nimate težav s prometom. Razmislimo.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Gužve ne bi bilo, če bi tista 2 km sredinske ograje zamenjali v treh, štirih dneh, kot je normativ. Tako pa se bojim, da ne bo niti konec tedna končano.
Se bodo morali državni in tudi mestni uradniki, ki določajo roke izvedbe, naučiti, da se velikih zapor ne dela zadnji teden v avgustu, ker takrat je na dopustu komaj še kdo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
BMK za faks in srednjo šolo... to je čista ciljna publika za uporabo javnega prometa... Koji faktor se imajo še oni za gužvat, parkirali bi pa vsepovsod, najraje pred vrati izobraževalne ustanove in seveda zastonj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A mogoče ni res? Edino EF (kar vem) ima urejen parking tudi za študente (seveda je plačljiv) pa še tam je dostikrat sredi študijskega dneva dovolj prostora...
Preveri malo Mirje pa Vič kako je tam s parkingi in parkiranjem...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.301
3.409
113
Jado ni Ljubljančan, tako, da nam je dosti vseeno. Super za Maribor, samo ne vem ali je pomanjkanje prometa v MB dobro ali slabo. Zdaj, ali nimate nekih delovnih mest, morda vas ogromno dela v Avstriji ali pa ste tako trajnostni, da nimate težav s prometom. Razmislimo.
Gneča je zjutraj na avtocesti proti Gradcu
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Evo, pa še jaz eno vprašanje, malce off... Pri Šenčurju (Kranj - letališče) obnavljajo krožno križišče, kjer sta bila skozenj dva pasova. Trenutno je to delovišče, manjka zaključni sloj, krožno je še vedno zadosti široko za dva pasova, a talnih označb ni, niti prometnih znakov pred krožiščem, ki bi nakazali dva pasova. Pred krožnim je samo znak za delo na cesti, za zožitev ga ni. Koliko pasov sedaj velja?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Gužve ne bi bilo, če bi tista 2 km sredinske ograje zamenjali v treh, štirih dneh, kot je normativ. Tako pa se bojim, da ne bo niti konec tedna končano.
Se bodo morali državni in tudi mestni uradniki, ki določajo roke izvedbe, naučiti, da se velikih zapor ne dela zadnji teden v avgustu, ker takrat je na dopustu komaj še kdo.

včeraj ob 19 nikjer nobenega na črnuški obovoznici, danes so ob isti uri delali. če se vidi, da se zamuja se podaljša šiht in je. mi pa ni jasno zakaj to ograjo, ali pa celotno to obnovo, kjer je bil promet speljan daleč od delavcev, ne delajo 24/7
 

Podobne teme