Objektiv za izposojo

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ima mogoče kdo od vas mid-range zoom objektiv v rangu Canon 17-55 2.8 (lahko tudi Tamron), ki bi ga lahko rental za čez vikend, če bo potrebno? Seveda ne zastonj (pustim tudi kavcijo), samo ne diši mi rezervacija in s tem plačilo dnevne rezervacije, glede na to, da ne vem če ga bom zihr rabil...
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
223
4
18
Murska Sobota
Evo: SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC. Če ti to odgovarja in si od kje blizu
nahrung002.gif
.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Huh.. malo daleč je tale MS
smile-1.gif
Sem iz okolice LJ oziroma vsak dan v LJ. Drugače pa hvala za ponudbo.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Meni je zadnjič na prireditvi, ki sem jo pokrival crknil objektiv. Obrnil sem se na fotoizposojo (napiši v iskalnik) ... kjer sem si izposodil zadevo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zadovoljen? lahko mal opišeš svojo izkušnjo?

ker ravno razmišljam za ta vikend in potem za konec meseca, če bi se kaj z njimi zmenil ...

pa tale kavcija mi ni čist jasna ...
tongue-1.gif


sam itak nimajo lensa, ki bi ga rabil ...
tongue-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Tukaj sem na kratko opisal, kako je do zadeve prišlo.
Skratka - pokličem, se oglasi ženska, ki pove, da delujejo v Ljubljani in Postojni. Ker se mi je zelo mudilo, sem vprašal (in upal), da bi imeli v Ljubljani 24-70, ki sem ga videl na seznamu. Imeli so - priznam - več sreče kot pameti sem imel.
Pridem tja, položim kavcijo (plačaš enkratno kavcijo - ne glede na število dni), dobiš objektiv (zraven seveda tudi UV filter in lens hood), pogodbo in pičiš. Ko pofotkaš, kar ti je bilo namenjeno in se čez xx dni (z delujočim objektivom) zglasiš nazaj, dobiš kavcijo nazaj - in seveda plačaš najemnino.
Sam sem bil z zadevo zadovoljen - sploh, ker mi je objektiv res crknil ob nepravem času.
BTW - 3A mi ga še do danes ni uspel popraviti ... v soboto pa poroka ...
bonk.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Ni objektiv, ampak...

V petek zvecer pripravljam opremo za sobotno poroko. Vse lepo in prav, dokler v aparat ne vtaknem kartice. Ne dela... Se enkrat.. ne dela, drugo, tretjo, cetrto, peto... FAK!! Zapiram mrzlicno vratca in cudezno zacne delat. Se na pol oddahnem ko za foro preverim se enkrat. Ne dela.. Zacne delovati nakljucno, ko dela, dela do konca.. Kako se je meni dvignil pritisk
smile-1.gif

Na sihtu sem potem vzel en backup pa je na sreco moj zdrzal. Je pa ze na 3A. Pa da vidimo majstre.. v soboto pa poroka :D V nedeljo... ahhh
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Hvala vsem za pomoč. Pri bajti so nove glažovne, tako da si ne bo treba sposojat
grin1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
zadovoljen? lahko mal opišeš svojo izkušnjo?

ker ravno razmišljam za ta vikend in potem za konec meseca, če bi se kaj z njimi zmenil ...

pa tale kavcija mi ni čist jasna ...
tongue-1.gif


sam itak nimajo lensa, ki bi ga rabil ...
tongue-1.gif

sem si večkrat sposodil...za kavcijo prvič pustil objektiv ki ga nism rabil ( mislm da sem za kavcijo pustil 75-300, sposodil pa 70-200 )...

kasneje sem si sposodil še ene 5x...nikol več ni bilo potrebno pustit kavcije.