Obesek: pokanje mehurčkov - se dobi to pri nas?

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Se lahko dobi ta obesek za ključe - pokanje mehurčkov - kje v Sloveniji?

http://www.thinkgeek.com/geektoys/japanfan/982f/

bubblewrap_keychain.jpg


 

alterCEK

300. registrirani uporabnik
31. jul 2007
18
0
1
A, da boš ti mene živcerov v čakalnic
priden.gif
?
Ni šans, da ti ga zrihtam!
grims-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
He he he he, če mi ga zrihtaš, se zmeniva, da ne bova skupaj v čakalnici, te vedno pridno naprej spustim in jaz pokam, ko ti odideš
grims-1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Odlično! Sicer pa zakaj ga ne kupiš kar na thinkgeeku? Večino stvari pošiljajo v EU, preverjeno vem da ne pošiljajo samo kofeinskih napitkov, ipd.
smile-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Piše ob strani: This product is not available for purchase at this time.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ja, to so tisti mehurčki, na raznih varovalnih ovojnicah, ki jih lahko pokaš, pa je tok fajn
grin1.gif
.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
k smo že pr obeskih, a kdo ve kje se dobi tiste antistatične obeseke, včasih so jih mel v konardu sam jih zdej nimajo več, mene pa avto vsakič strese k ven stopim...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ah, nisem šel na stran pogledat. Ampak ja, jst vedno čist vse mehurčke popokam, vprašanje je le kako pristen občutek je na tem obesku. Zvok je že ok, samo da niso gumbi premehki.
smirk-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Enkrat so se pojavl tudi online in si jih lahko pokal,res da tavelke,no sej bo kdo prilimal link.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
k smo že pr obeskih, a kdo ve kje se dobi tiste antistatične obeseke, včasih so jih mel v konardu sam jih zdej nimajo več, mene pa avto vsakič strese k ven stopim...
Ko stopaš ven, se najprej z eno roko primi za streho, šele nato stopi na tla, ter odidi iz avtomobila, ter streho pustiš.
Tako smo se učili v šoli.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Sicer ne vem kako in če delujejo antistatični obeski, najlažja varianta razelektritve je pa tako, da se recimo primeš za kovinski del avta (recimo vrata) in šele nato stopiš iz njega. Saj razumeš? Preden stopiš iz avta primi vrata nekje na kovinskem delu in nato položi nogo na asfalt. Površina med prstom in vrati bo tako velika, da ne boš čutil, da si avto razelektril.
wink-1.gif


Aja. Vrata držiš in potem stopiš na tla. Če boš najprej prijel vrata jih spustil in nato stopil te bo spet pajklalo, ko jih boš zaprl.
grin1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
včasih meu podoben obesek, sej je vsakič k me je razelektril kr fajn zasvetu, sej to foro z roko na pleh poznam sam kaj k vsakič pozabm, pol me pa zmer v prst tolk rukne da preklinjam še 5 minut na parkplacu LOL

neki podobnega sem imel: