Nuvi serije 25xx 26xx 27xx

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Pozdravljeni mene pa zanimajo te nove serije nuvijev že omenjene v naslovu.
Kaj prinašajo novega, ali imajo nove funkcije in seveda realen nakup glede na ceno?
A imajo res izgovorjavo ulic v slovenščini?
Katero najbolj priporočate za nakup (mora pa imeti LMT in čimveč uporabnih funkcij)

TU sem bral o teh navigacijah.
Lp Franci
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj ti pa vse piše kaj podpira kateri model, prav tako lahko narediš primerjavo med modeli.

NIKJER ti ne piše, da podpira izgovorjavo ulic v slovenščini, ampak samo da podpira to funkcijo.

Morali bi posebej označit, da je to na voljo samo za druge jezike vendar se bo ta napis pojavil komaj takrat, ko se bo par kupcev pritožilo zaradi zavajanja Garmina iz Šenčurja, potem bodo pa hitro znali dodat opombo.

Sicer smo pa te politike v Šenčurju že tako navajeni, saj je z vsakimi novimi modeili isto in da bi kar koli postorili v smeri Slo TTS je za njih očitno znanstvena fantastika, glede na to, da je že za njih znanstvena fantastika popravit kako napravo, ki jo dobijo na servis.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Glede na to, koliko pripomb je bilo že napisanih glede učinkovitosti servisa v Šenčurju, mi sploh ni jasno, zakaj proizvajalec dopušča, da mu servis v resnici dela škodo in mu zmanjšuje dohodek. Zagotovo je informacija o neučinkovitosti in slabem delu že prišla na uho tudi proizvajalcu. Ali pa je politika proizvajalca takšna, da čimbolj vzpodbujajo nakup vedno novih in novih naprav?
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ža je tako kot si napisal v zadnjem stavku, gre se jim, da prodajo čimveč naprav, saj na koncu to, ki je tebi niso popravili popravijo v USA ali UK in jo nato naprej prodajo kot obnovljeno.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Tako te bom vprašal tebe kot strokovnjaka, kaj je bolje kupiti z oznako LMT ali samo LM, pa pol preko Smartphone Link-a in pametnega telefona spremljam prometne informacije v živo. Saj vemo kako deluje TMC v naši bana republiki.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če je cena enaka potem se ti splača vzet LMT, če je razlika 5€ se še ti vedno splača vzet LMT, če je pa cena krepko drugačna potem pa LM.
Še vedno lahko čez čas dokupiš anteno, če bo potreba po njej, ampak se moraš zavedat, da bo dokup antene prišel dražje kot pa če že v osnovi vzameš LMT.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
Kaj pa LMT-D ? Če se ne motim, dela to samo v tujini. Se da pri nas spremljati prometne informacije s tem? Ali pa se da potem samo preko Garmin Smartphone Link-a?
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Ko govorite o LM in LMT. Imam 2557LMT kupljen v bigbangu (tako piše tudi na škatli), ko pa pogledam na garminovo stran pod registracijo, piše zraven samo LM??
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:
Ko govorite o LM in LMT. Imam 2557LMT kupljen v bigbangu (tako piše tudi na škatli), ko pa pogledam na garminovo stran pod registracijo, piše zraven samo LM??

Kaj pa piše na računo
confused-1.gif
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Kupljen je kot LMT, na škatli piše LMT in na napravi piše LMT. Na kablu je samo vtič in usb priklop.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na tistem delu, ki gre v avto vžigalnik boš našel nalepko in na njej napisano GTM in javi kaka številka je zraven.
Razen, če imaš napravo, ki že ima vgrajem TMC v tem primeru bo na nalepki pisalo TAC20 ali nekaj podobnega.

Drugače je oznaka T za Traffic kar nima veze s kartami oziroma posodobitvijo le teh.

Zaženi Garmin express in preveri kaj ti tam pod info izpiše za napravo, če imaš tudi tam samo LM.
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Na nalepki je TA20. GE pravi samo nüvi 2557, sem ga pa priklopil na kabel in izbral ruto, kje je delo na cesti, pa mi je prikazal to na zaslonu, tako da očitno vse funkcionira kot mora.
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Khm, če se prav spomnim, sem samo spraševal zakaj se pojavlja razlika med napravo in podatki v registraciji. :D