Nuvi 760 - problem Adriaroute

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Pozdravljeni !

Imam en problem. Imam omejeni Garmin aparat in tudi karti Adriaroute 2.0 in Adriatopo 2.01.

Vse karte so ok. V programu MapSoure so odklenjene in vse dela bp, ko pa naložim na Garmina, se naloži brez problema, vendar ko prižgem navigacijo, mi javi da ne more odkleniti kart in je v uporabi le karta CityNavigator Europe NT 2008. Mogoče kak nasvet. Ali mogoče delam napako pri prenosu kart, čeprav mi javi, da jih naloži ok. Bi mi lahko kak uporabnik opisal postopek nalaganja kart.

Pred časom se mi je pojavil tudi problem, ko sem se peljal pač iz MS v Ljubljano, mi je vmes 3 krat zmrznil. Na ekranu je izgledalo, kot če bi parkiral. Ni pomagalo, če sem ga ugasnil medtem ko je bil na napajanju (avtoinštalacija), ampak sem ga moral sneti z napajanja, ugasniti, prižgati in šele takraj je spet začel naprej normalno delovati.

Res bi vas prosil za pomoč, ker počasi začnem izgubljati živce ob takih banalnih napakah.
bonk.gif


Hvala.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Preden prosiš za pomoč poglej če je že kje opisan tvoj problem!!!
Kar se tiče nalaganja kart je podroben postopek v prilepljenih temah. Če imaš original karte in uradno kupljen ključ potem je lahko edina napaka pri vnosu ključa, če pa imaš kakšne dolpotegnjene karte in ključe pa verjetno ni pravi ključ namreč ključ ima vsaka naprava unikatnega , v mapsourcu ti sicer karto odklene ampak ko preneseš na nuvija le ta nima prave serijske za tvoj ključ in zato ostane karta zaklenjena.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.