nuvi 1450t, v sloveniji mi ne deluje tmc?

123lukas

Zelenc'
26. maj 2012
4
0
1
Lep pozdrav
Ali mogoče kdo ve vzrok težavi, da mi v sloveniji nikakor ne uspe usposobiti prometnih informacij namreč ikona z dvema avtomobilčkoma se sploh ne prikaže, takoj ko pa pridem v avstrijo pa deluje tako kot mora., Za ostale države pa še ne vem ker odkar imam to napravo sem bil samo v avstriji.
Ob nakupu sem pa takoj posodobil zemljevid na CN 2012.40, ter firware naprave, imam pa na kartici naloženo tudi adriaroute 3.30 ter adria topo. Pa še nekaj, če recimo z webupdaterom preverim za nove posodobitve mi vedno napiše da je možna posodobitev tmc verzije iz 2.50 na 2.70 čeprav sem že nekajkrat to posodobil (verjetno pa da to ne igra nobene vloge pri nedelovanju tmc-ja v sloveniji ker bi moral biti že 2.50 dovolj).

Še to, naprava je bila kupljena v Avstriji.
Upam da mi bo znal kdo pomagati
hvala in lep pozdrav, Luka
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Na napravi poišči pod nastavitvah in poišči, kjer ti piše "naročnine". Nimam zdajle naprave pri sebi, da bi ti točno povedal.
 

123lukas

Zelenc'
26. maj 2012
4
0
1
To je verjetno to: da greš na orodja/ nastavitve/ promet in potem mi piše pod naročninami samo traffic nav USA lifetime, to je edina stvar ki je napisana pod naročninami (moram pa imeti vklopljeno napravon na polnilec da se to sploh prikaže)
Hvala, Luka
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
To je prav. Nimaš zraven nobenega seznama ponudnikov ? Recimo, za SLO piše TrafficNav ( Radio SI ).
Naj me kdo popravi, če se motim, govorim po spominu, ker imam anteno fiksno v kamionu in trenutno ne morem preverit.
 

123lukas

Zelenc'
26. maj 2012
4
0
1
hvala fantje
wink-1.gif