novoletna darila

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
eko, mislim, da take teme še ni. Torej, kaj mislite podariti (v kolikor se greste božička/deda mraza) svojim dragim-familiji, frendom...

Jst imam za frendice v mislih kaj iz Lush-a. Se mi zdi, da majo tam ful fajn zadevice, ki pa si jih zaradi cene marsikdaj ne privoščijo. Za frenda razmišljam kaj v smeri skodelice za čaj, unga cedilčka pa kakšen dober čaj, ker oba rada čaje pijeva, pa še šalic mu primanjkuje. Malce več problemov je z darili za starše. Za fotra se itak vedno ubijamo, kaj in kako...edino če bi združila moči z bratom in podarila kako masažo.

kaj pa preostali? Vsi predlogi dobrodošli
cheer.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
za starše eno hudo uporabno darilo...ravokar prodajajo po štacunah pršut v kosih....nabaviš jima kakega (seveda še kaj zraven) pa bosta bolj zadovoljna od vsake neumnosti, ki bo po vsej verjetnosti še precej več stala (vsaj midva bova tako naredila...pršut, butlejaro, kak dober sir, mogoče še suho salamo, olive....pa je zmaga tu).
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Nikoli ne obdarujem za novo leto. Nekako mi je to preveč skomercializirana fora.
OK, če bom že, bo to kakšna malenkost. Drgač imam v mislim bolj kakšno razvajanje za partnerja,
vsi ostali bodo pa mene obdarovali, ker imam b-day
cheer.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Za starše kakšno bonbonijero { Ferrero Roche je full lepa embalaža, če je kdo opazil -v obliki smrekice ampak vseeno precej elegantno? Videla sem v Mullerju in moram reči, da mi je izjemno všeč, je pa res da je tudi cena primerna...}, za brata tudi kaj podobnega.
Za prijateljice {tiste, ki si zaslužijo, se pravi s katerimi smo si res najboljše} pa kakšen kozmetičen set, negovalna ali dekorativna kozmetika in-ali kakšna plišasta zadeva & čokolada. Ne moreš sfaliti.
grin1.gif


Sama pa ne pričakujem ničesar posebnega, nimam materialnih želja.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
za starše eno hudo uporabno darilo...ravokar prodajajo po štacunah pršut v kosih....nabaviš jima kakega (seveda še kaj zraven) pa bosta bolj zadovoljna od vsake neumnosti, ki bo po vsej verjetnosti še precej več stala (vsaj midva bova tako naredila...pršut, butlejaro, kak dober sir, mogoče še suho salamo, olive....pa je zmaga tu).

Midva sva mojim tudi dala cel pršut.

Za ostale pa še ne vem.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst kupujem uporabna darila...kozmetika, kaj za oblečt, kak modni dodatek, ipd. Nikoli ne podarjam "nabiralcev prahu", ker je za to škoda denarja. Pri nas se družinsko obdarujemo za rojstne dneve in za božič, tko, da takrat kej takega kupim, kar si nekdo že dlje časa želi oz. da je uporabno. Sicer pa vsem "zunanjim" bližnjim podarim kaj sladkega...
 

ales27

Pripravnik
12. okt 2007
72
0
6
Jaz punci podarim kak nakit, ali pa letos so ji všeč neki športni copati. Za tam okoli 100eur.

Ostalim podarjam manjše stvari.
Mama dobi letos toaletno torbico, oče bon za savno. Dober kolega sodček Heinekena (tak simpatičen plastičen sodček, mislim da 5 litrski). Kolegica bon za terme za kopanje ali masažo.