Novo pri Telekom Slovenije III.

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.369
113
Če kdo od Mobitel uporabnikov rabi kaj gigabajtov podatkov naj napiše.
Podelim 3x po 10 GB podatkov.
Telefonska številka dajte na PM.

Pozor samo Mobitel Številke.
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
405
93
28
Kdor še ni porabil točk zvestobe iz leta 2019, ima še nekaj ur, da to stori. Jutri teh točk ne bo več, saj bodo propadle.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Prask,prask..se nasvet za te cajte.prenos izija na mini .Hvala
Sicer cakam na aprilske akcije teleoperaterjev.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.835
379
83
Če to bere kak telekomovc... tudi ta mesec bi prosil za povečanje količin podatkov. Glavni internet je preko lte modema, nekaj dela od doma, zvečer pa več časa in si paše kak film pogledat.
Hvala
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Mislim, da je že bilo omenjeno, da ima Spar do konca aprila akcijo, da ob polnitvi 10 eur na MOBI račun prejmeš 10 eur gratis...

Ker sem trenutno še na IZI Mobilu, me zanima, kako je to mišljeno? Ali lahko kupiš več teh vrednostnih kartic v mesecu aprilu in potem npr.: koristiš to komaj v avgustu in ti vseeno da 10 eur gratis? Ali je to mišljeno, da kupiš npr.: 5 vrednostnih kartic po 10 eur in za tiste, ki jih koristiš do konca aprila, ti samodejno dodajo 10 eur gratis na račun? Ima potem ta znesek neki rok uporabe?

Pa ali lahko te kartice kupiš samo v intersparu ali tudi kje na netu?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Mislim, da je že bilo omenjeno, da ima Spar do konca aprila akcijo, da ob polnitvi 10 eur na MOBI račun prejmeš 10 eur gratis...

Ker sem trenutno še na IZI Mobilu, me zanima, kako je to mišljeno? Ali lahko kupiš več teh vrednostnih kartic v mesecu aprilu in potem npr.: koristiš to komaj v avgustu in ti vseeno da 10 eur gratis? Ali je to mišljeno, da kupiš npr.: 5 vrednostnih kartic po 10 eur in za tiste, ki jih koristiš do konca aprila, ti samodejno dodajo 10 eur gratis na račun? Ima potem ta znesek neki rok uporabe?

Pa ali lahko te kartice kupiš samo v intersparu ali tudi kje na netu?

Pa saj lahko takoj vse naložiš in potem vključiš samodejno podaljševanje na tri mesece. Če pa vključiš 400 ali 3000 enot na mesec, se pa mislim da tudi samodejno podaljšuje.

Za internetno prodajo sem pa za hec pogledal v soboto zvečer ;). 1500-i v čakalni vrsti, da boš morebiti lahko prišel trgovino, kjer boš morebiti lahko oddal naročilo. Ampak baje se trudijo.

Jernej
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Mislim, da je že bilo omenjeno, da ima Spar do konca aprila akcijo, da ob polnitvi 10 eur na MOBI račun prejmeš 10 eur gratis...

Ker sem trenutno še na IZI Mobilu, me zanima, kako je to mišljeno? Ali lahko kupiš več teh vrednostnih kartic v mesecu aprilu in potem npr.: koristiš to komaj v avgustu in ti vseeno da 10 eur gratis? Ali je to mišljeno, da kupiš npr.: 5 vrednostnih kartic po 10 eur in za tiste, ki jih koristiš do konca aprila, ti samodejno dodajo 10 eur gratis na račun? Ima potem ta znesek neki rok uporabe?

Pa ali lahko te kartice kupiš samo v intersparu ali tudi kje na netu?

Lahko kasneje napolniš, ni potrebno takoj. Znesek je namreč vezen prav na to kartico oz kodo in ne na čas polnitve. Edino pazi, da porabiš v času veljavnosti kartice (mislim, da je 3 leta) in pa, da je ne izgubiš ali pa se ti npr zbriše (zato je dobro npr. slikati :)).
 
  • Všeč mi je
Reactions: grmek

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
V dneh, ko se v največji možni meri držimo načela #ostanidoma, sta povezanost in možnost komunikacije še kako pomembni. Obveščamo vas, da v času zaprtih prodajnih mest Telekoma Slovenije vsem zasebnim in poslovnim naročnikom paketov Naj B in Naj A omogočamo brezplačno spremembo obstoječega paketa v paket Naj C, ki v akcijski ponudbi že od 20,99 EUR mesečno poleg neomejene komunikacije prinaša kar 140 GB, ki jih lahko delite s svojimi bližnjimi za delo in šolanje na daljavo. Paket Naj C prinaša tudi možnost nakupa mobitela po najnižji ceni. Več informacij o paketih Naj in akcijski ponudbi paketa Naj C je za zasebne uporabnike in poslovne uporabnike na voljo tudi na spletni strani Telekoma Slovenije in v prodajnih ponudbah posameznih paketov. Brezplačno spremembo paketa lahko v teh težkih časih izjemoma uredite prek SMS-sporočila, tako da pošljete ključno besedo NAJ C na 1918. Ta možnost je na voljo do vključno 30. 4. 2020.