Novo pri Telekom Slovenije III.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ja, sam mal smo mogli it pogledat kako zgleda notranjost,..kaj je pa ta kabl, kaj pa ta,.. ups
evil.gif

b
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz..

Kolikšno max velikost MMS sporočila dopušča telekom?

Malo pod 2MB. Je pa odvisno kam pošiljaš, ker npr. kolikor mi je znano, ima Simobil omejitev manjšo in posledično ni nujno, da bi ga prejemnik prejel.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
1.03.2016
Spremembe pri Opcijah pogovorov in sporočil za tujino

Obveščamo vas, da se s 1. 4. 2016 zakupljene količine pri Opcijah pogovorov in sporočil za tujino porabijo za naslednje storitve:

• Zakup za države območja EU tarife (EU S, M in L): pripadajoče zakupljene količine se porabijo za dohodne klice, SMS in odhodne klice znotraj EU (tudi v Slovenijo)

• Zakup za izbrane države Balkana (Balkan S, M in L): pripadajoče zakupljene količine se porabijo za dohodne klice, SMS in odhodne klice znotraj teh držav ter v Slovenijo

• Zakup za ostale države sveta (države 3. območja) (Svet S, M in L): pripadajoče zakupljene količine se porabijo za dohodne klice, SMS ter vse odhodne klice

A ni bilo doslej zgolj za odhodne klice?
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ksz
Takle je na SZ delu naselja Celje. Ob oknu.Kr slabo :-S
V notranjosti ni podatkov se signala skor ni.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Za tiste, ki pridejo na Itak
smile-1.gif


http://itak.si/ItakKoda

Eno vprašanje glede te kode. Sestra ima trenutno še Itak džabest menda, pa počasi bo morala zamenjat telefon in me zanima, če spremeni sedaj paket na enega izmed teh, ki so v ponudbo Itak džabest na polno ali pa itak džabest ruzak...a dobi ona potem to kodo za popust ali ne?
smile-1.gif
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Za tiste, ki pridejo na Itak
smile-1.gif


http://itak.si/ItakKoda

Eno vprašanje glede te kode. Sestra ima trenutno še Itak džabest menda, pa počasi bo morala zamenjat telefon in me zanima, če spremeni sedaj paket na enega izmed teh, ki so v ponudbo Itak džabest na polno ali pa itak džabest ruzak...a dobi ona potem to kodo za popust ali ne?
smile-1.gif

Kodo dobi (Do kode so upravičeni vsi naročniki naslednjih Itak paketov: Itak Džabest, Džabest 250, Džabest 250 za zmeri, Džabest 2000, Džabest 2000 za zmeri, Džabest 3000 Deezer, Džabest 3000 Deezer za zmeri, Džabest Na polno, Džabest Na polno za zmeri, Džabest Ruzak, Itak paket.). Da pa potem dobi popust, mora pripeljati novega naročnika, menjava naročniškega paketa se ne šteje kot nov naročnik.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Mene pa zanima, če Telekom kdaj komu kaj plača za prekop parcele?

Jaz sem od njih dobil pogodbo, da bi mi prekopali parcelo plus razdelilno omarico za pol vasi v hiši, v zameno za nič evrov nadomestila pa še znamko, da jim nazaj pošljem pogodbo moram sam plačat
wink-1.gif


Za bonus imaš pa potem še v zemljiški knjigi vpisano služnost za vedno.

A če ne podpišem, bom pa spet v kakšnem postopku za razlastitev???
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Napiši jim nazaj, da lahko napeljejo samo signal za mobitel čez tvojo parcelo pod takimi pogoji.
smile-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če bi mi zraven kuverte dali vsaj znamko(oz. napisano poštnina plačana), bi jim že kaj napisal nazaj, tako mi je pa škoda pol evra za znamko.

Zanimalo me je, če kdo pod takimi pogoji(braz vsake odškodnine), res da neomejeno služnost?

Pa kaj sledi zdaj, ko je pogodba romala v peč?

Sploh mi pa ni jasno kaj naj bi delali, ker telefonski kabel že imamo, a mislijo za tri hiše, kjer so sami upokojenci, ki sploh ne vedo kaj je internet, vlečt optiko???
sprasujem se.gif
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
Mogoče pa bodo skrajšali zanko, da bodo v tej vasi omogočili višje prenosne hitrosti... zato je potrebno postaviti kabinet.

Kar se pa tiče odškodnin; po eni strani bi vsi imeli radi optiko, pa ne vem kake hitrosti in vsi pizdite, da Telekom nič ne naredi. V teh časih dobit soglasje brez odškodnine, je že skoraj umetnost, plus tega pa se vse skupaj zavleče v nenormalne roke.
Fikus, tole ne leti nate, si kot kaže eden redkih, ki ne pogojuje soglasje z odškodnino...