Novo pri Me2

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
t-2 ima enkrat več naročnikov kot izi mobil
shocked-1.gif

Ljudje stokajo, da nimajo denarja, potem pa plačujejo Mobitelu ali Simobilu 30 in več evrov
bonk.gif
za praktično isto stvar, ki jo dobijo na Izimobilu za 6,2 evra.

Verjetno tudi večina misli, da nek mali operater ne more imeti dobrega omrežja in bodo potem imeli vseskozi probleme.

Meni je vseeno, samo še nek paket za 3 evre mesečno naj dajo ven, da bo uporabno za tiste, ki samo malokddaj kam pokličejo, pa za alarmne in sledilne napravo...

Pri bobu maš paket 0centov, kličeš po porabi, 4cente vsaka enota.

Mam za tracker in če ne uporabljam je 0 eur mesečno.

Bolje kot 3 v prazno

In še prednost, če hočem "pravi" paket, samo pošljem SMS in že imam sedaj npr. super bob....

In obratno (1x na mesec).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:

Ljudje stokajo, da nimajo denarja, potem pa plačujejo Mobitelu ali Simobilu 30 in več evrov
bonk.gif
za praktično isto stvar, ki jo dobijo na Izimobilu za 6,2 evra.

Za 6,2 € dobim pri izimobilu vse neomejeno in 4GB podatkov? Oz. kaj je zate "prakticno ista stvar". SIM kartica?
bonk.gif


Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Verjetno tudi večina misli, da nek mali operater ne more imeti dobrega omrežja in bodo potem imeli vseskozi probleme.

izimobil ni nek malo operater z dobrim omrezjem ampak zgolj ponudnik brez svojega omrezja
smile-1.gif
... Ampak OK... to niti ni pomembno. Ce je tebi izimobil OK ... prav. Vsem pa ne ustreza ...

Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Meni je vseeno, samo še nek paket za 3 evre mesečno naj dajo ven, da bo uporabno za tiste, ki samo malokddaj kam pokličejo, pa za alarmne in sledilne napravo...

Za take, ki malokdaj kam poklicejo so paketi brez narocnine ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Tole mi ni logično?
V pol leta je skoraj milijon uporabnikov spremenilo svojega operaterja ali kaj???

Vseh uporabnikov je pa tudi čez milijon ali jih je samo teh 900.000?

A je bilo potem prenosov samo 382?

V pol leta? Kje si pa dobil ta podatek? Jaz sem pri tabeli zanalasc nalepil se podatek o obdobju ... in to je vec kot 10 let ... oz. od takrat, ko je bilo mozno stevilko prenasati med operaterji ...

Povecam ta del samo zate
smile-1.gif




Sicer se nisem poglabljal v te stevilke... vendar vem, da imate nekateri skakanje med operaterji kot hobi
smile-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik map pravi:
S tem da od t2 večinoma v predalih ležijo ker jih talajo zraven trojčkov/četvorčkov
Seveda... Številko boš prenesel k T-2, potem boš dal pa SIM kartico v predal. V predalih so SIM kartice s T-2 številkam. Sicer pa pri boljših paketih dobiš zraven SIM z brezčasnim paketom (neomejeni klici, neomejeni sms, 2Gb podatkov)... tako SIM pospraviti v predal je preprosto neumno.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
S tem da od t2 večinoma v predalih ležijo ker jih talajo zraven trojčkov/četvorčkov
Seveda... Številko boš prenesel k T-2, potem boš dal pa SIM kartico v predal. V predalih so SIM kartice s T-2 številkam. Sicer pa pri boljših paketih dobiš zraven SIM z brezčasnim paketom (neomejeni klici, neomejeni sms, 2Gb podatkov)... tako SIM pospraviti v predal je preprosto neumno.
Se strinjam. Sploh pa, kaj manjka T-2?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Bob 4c ža tiste ki govorijo malo in rabijo bit dosegljivi ali pa za kakšne alarme...
B

Bi bilo zelo uporabno ampak manjka vsaj ena bazna postaja.
Škoda, ker nimate možnosti, da se tam kjer ni vašega omrežja lahko poveže na omrežje kakšnega drugega operaterja.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Oprosti, ker sem slabo prebral in "dejansko videl" prenosi številk od 1.1. 2016 naprej.

Morda imaš podatek koliko je bilo prenosov letos? Ta podatek me res zanima.

Izimobil pa žal ne zna oglaševati svojih storitev in potem ni naročnikov.
Pri nobenem oglasu še nisem videl, da bi jasno povedali, da imajo Mobitelovo omrežje.

In potem noben sploh ne preverja njihove ponudbe, ker se z nekim "operaterjem" brez omrežja ne mislijo zajebavat, ker bo stalno samo nagajalo...
Njihovi paketi še zdaleč niso za vse, bi pa vsaj tričetrt uporabnikov mobilne telefonije imeli dovolj.

4GB podatkov pa preko telefona po mojem ne porabi niti 10% uporabnikov.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Bob 4c ža tiste ki govorijo malo in rabijo bit dosegljivi ali pa za kakšne alarme...
B

Bi bilo zelo uporabno ampak manjka vsaj ena bazna postaja.
Škoda, ker nimate možnosti, da se tam kjer ni vašega omrežja lahko poveže na omrežje kakšnega drugega operaterja.

Škoda ker ti nimaš možnosti vzeti drug aparat ki bi ti normalno lovil signal..... Kot vem si jambral za signal od Simobila tudi tam kjer so ga ostali imeli....
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ni kriv aparat smo jih verjetno stestirali že ene 50, pač ni omrežja-razen za silo na vrhu strehe.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Fikus. Ali ima samo tvoja hiša probleme z signalom različnih operaterjev, ali vas je v neposredni okolici več takih? če vas je več takih bi bilo smiselno kake podpise za peticijo pobrat, pa na tak način probat. Pred leti recimo Orešje na Bizeljskem ni imelo signala nobenega operaterja. Od 200 ali kolko bajt so podpise pobrali za zahtevek in Telekom jim je ugodil. Na vrh neke skale je postavil oddajnik, ter takrat edini pokril območje. Info je iz prve roke, ker je bil tudi moj sodelavec podpisnik zadeve.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nimamo problemov samo mi, je pa to dokaj redko poseljeno, in se bolj kot ne vsem je.e za to okolico.
Sicer šibek Mobitelov signal večinoma je povsod, pri nas lepo dela tudi Telemach, Simobila pa ni, kak km stran pa Simobil lovi pa Telemach ne.

V glavnem z Mobitelovim omrežjem zunaj hiše večinoma telefon dela, ostalo pa odvisno od sreče.

Idealen bi bil nek operater, ki bi nudil vsa tri omrežja;)
Ne vem zakaj nimamo kakšnega takega virtualnega operaterja, ki bi nudil vse troje saj ga verjetno enako stane enota uporabe Mobitelovega omrežja, kot ostalih dveh?
Zato pa stalno tečnarim, da naj bodo operaterji pametni in imajo zunaj mest eno samo dobrodelujoče omrežje.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Baje pride naslednje leto v Sloveniji Fikus Mobil.
Vse bo zastojn, uporabljal bo mobilna omrežja vseh štirih operaterjev, pa še bakreno linijo od Telekoma za rezervo.
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Me2 Je mega! Bom prenesel 20 stevilk k njim. IN bomo imeli skoraj 6% celez vseh narocnin pri njih..