Novo pri bobu V.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Telefon se je verjetno sam nastavil, ko si vstavil kartico. Ker je omrezje A1, se je verjetno zato nastavil na A1 omrezje… Pri storitvah, kjer je potreben prenos podatkov, je ponavadi treba preverit te nastavitve, ce so pravilne. Obcasno se tudi kaj spremeni, kar proizvjalec ni predvidel… In za to kriviti operaterja, da te ni ze vnaprej na to opozoril, nimravno OK. Imajo pa dokaj pregledno spletno stran, kjer se vse te nastavitve da najti… Ali pa klic na podporo… vendar, ko t si sam ugotovil, si je za to potrebno vzeti malo vec casa in veckrat poklicati, da se kdo oglasi. Tisti odzivnik, ki pove, da te bodo poklicali takoj, ko bo mogoce, je bolj zaradi vljudnosti ;)

Cudi me pa, da ni delovalo po prehodu na narocnisko razmerje… Naceloma v Sloveniji oz. v domacem omrezju prenos podatkov deluje tudi, ce so vpisane napacne nastavitve. Zalomi se lahko edino pri MMSih… Za roaming v tujini pa morajo biti vpisane pravilne nastavitve, da zadeva deluje…
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Bob povecuje kolicino prenosa podatkov v Sloveniji in EU roamingu
Z dnem 1. 7. 2022 se zvišajo količine prenosa podatkov na naročniških pogovornih paketih hit, drzni in magični bob. Količine prenosa podatkov se bodo povečale tudi na predplačniških pogovornih paketih hit in drzni bob. Na paketu hit bob se bodo količine povečale iz sedanjih 6 GB na 7 GB, na paketu drzni bob iz 55 GB na 70 GB in na paketu magični bob iz 75 GB na 100 GB prenosa podatkov v Sloveniji. Cene paketov ostajajo nespremenjene. Spremembe veljajo tako za nove kot za obstoječe bob naročnike in predplačnike.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Vsi isto.
Da bi pa kdo ponudil pakete z vključenimi minutami za klice v EU in balkan, in pakete ki bi zajemali vsaj države Balkana ki niso v EU pa jim ne potegne.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Na zadnjem računu BOB (paket legendarni bob) sem imel zaračunano storitev Klici v tujino v znesku 4,94 € brez DDV. Zanima me kje bi videl kaj je to bilo zaračunano, na mojem internet portalu Moj Bob se vidijo aktivnosti samo od 25.08.2022 dalje, račun pa je bil za obdobje pred tem.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Na zadnjem računu BOB (paket legendarni bob) sem imel zaračunano storitev Klici v tujino v znesku 4,94 € brez DDV. Zanima me kje bi videl kaj je to bilo zaračunano, na mojem internet portalu Moj Bob se vidijo aktivnosti samo od 25.08.2022 dalje, račun pa je bil za obdobje pred tem.
Greš na račun in plačila, nato pa imaš na desni link za račun in podrobnosti in če klikneš na podrobnosti dobiš podatke o klicih
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
19.915
302
83
To sem danes ugotovil.. in velja do 30.9. - bob časti pol cene za pol leta!

geslo je: bob1/2
:nazdravje:

izkoristi popust v aplikaciji!
si že bob naročnik? za vse obstoječe naročnike bob časti pol cene za pol leta! popust na osnovno mesečno naročnino si lahko preprosto zagotoviš v aplikaciji moj bob.
kako do popusta?

  • če še nimaš naložene najnovejše verzije aplikacije moj bob, si jo najprej prenesi in se registriraj ali prijavi. aplikacijo za Android lahko preneseš tukaj, za Apple naprave pa tukaj;
  • ko opraviš registracijo, klikni na meni zgoraj levo;
  • v meniju izberi opcijo »ponudba in akcije«. v kolikor se ti opcija ne prikazuje v meniju, si prenesi posodobljeno verzijo aplikacije moj bob;
  • vnesi promocijsko kodo, ki jo najdeš na bob.si in klikni gumb »vnovči«;
  • pol leta plačuj samo polovično mesečno naročnino!
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Meni (na maminem računu) je javilo, da je koda sprejeta in da dobim popust, čeprav sem na enem starem paketu. Če pa res deluje bom pa videl na naslednjem računu, ona ima 15gb dovolj.