Novo pri AmisMobil

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Mariborski telekomunikacijski operater Amis je danes uradno razkril, da vstopa tudi na področje mobilne telefonije. Novinarjem je namreč posredoval vabilo na predstavitev storitve AmisMobil v prihodnjem tednu. V svet mobilne telefonije se bo podal v sodelovanju s Simobilom.

Amis bo tako s pomočjo drugega največjega mobilnega operaterja v Sloveniji svojo ponudbo telefonije, interneta in televizije okrepil še z mobilno telefonijo. To mu bo omogočilo, da po vzoru več drugih ponudnikov telekomunikacijskih storitev ponudi t.i. četverček storitev.

Pri tem pojasnjujejo, da bodo paketom iz Simobilove ponudbe dodali dodatne ugodnosti za svoje naročnike, v kratkem pa naj bi ponujali tudi dostop do televizijskih vsebin preko mobilnih naprav. (STA)
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Težka bo Amisu na tako majhnem tržišču mobilne telefonije. A sploh so še rezerve, da lahko prepričaš uporabnika, da je Amis boljši? Po moje da ne. Pa še sodelovanje z Simobilom, ki ne obeta nič dobrega. Na žalost!
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Če maš slučajno še kak višek denarja, ga je nekako treba potrošit.
smile-1.gif

Saj Telesmeh gre baje v podobno reč s Šusmobilom.

Se pa bojim isto kot ti. Vsak bumbar v Sloveniji, ki ima 5 minut časa, misli, da se bo lahko šel mobilne telefonije, četvorčke in podobne veleume. V resnici pa je že skrajni čas za eno konkretno konsolidacijo operaterjev in ponudnikov storitev, ne pa čas za še 15 dodatnih virtualnih in nevirtualnih ponudnikov.
 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.202
113
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Težka bo Amisu na tako majhnem tržišču mobilne telefonije. A sploh so še rezerve, da lahko prepričaš uporabnika, da je Amis boljši? Po moje da ne. Pa še sodelovanje z Simobilom, ki ne obeta nič dobrega. Na žalost!
Verjetno je zanimivo predvsem za podjetja, ki imajo Amis telefonijo in lahko sedaj brezplačno preusmerijo klice na mobilni telefon (tako da si dosegljiv na službeno številko, čeprav si doma ali na terenu).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Amis tukaj ne zasluži niti centa. Ves prihodek od teh paketov roma k Si.mobilu.

Ti delni MVNO operaterji so "konsolidacija" operaterjev s omrežjem.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Amis tukaj ne zasluži niti centa. Ves prihodek od teh paketov roma k Si.mobilu.

Ti delni MVNO operaterji so "konsolidacija" operaterjev s omrežjem.

Zakaj kotališ buče?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Če se za nekoga izjavi, da kotali buče, je za pričakovati, da se le-tega popravi.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Amis ima korist od tega, da se lahko prijavi na razpise, kjer je zahtevano IP telefonija + mobilna telefonija (do sedaj je to izpolnjeval le Telekom Slovenije), več uporabnikov na IP telefoniji, IP TV, ADSL/FTTH internetu.

Če pa na mobilni telefoniji nimaš svojega operaterja ampak le rebrandaš pakete te ne more nihče zaščititi: ne APEK, ne UVK. Pač dodatno plačaš, da lahko ponujaš pakete (Mmobil, Amis Mobil). Vsi prihodki od teh paketov pa ostanejo infrastrukturnih operaterjem (Si.mobilu).

V resnici ne Amis Mobil, ne MMobil niso operaterji. APEK jih definira kot uporabnike Si.mobila, kar navsezadnje tudi so. Če hočeš biti MVNO in zaslužiti nekaj v mobilni telefoniji moraš bit tak MVNO kot Izimobil in Debitel.

Tudi sem se pogovarjal s Amisovci. Šli so v to samo zaradi poslovnih uporabnikov.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Seveda, se popravi, vendar glede poslovnih skrivnosti se ne govori, tako da ...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Potem pa nima smisla govoriti, če ne vemo ali SvetIdej govori res narobe ali pravilno, zaenkrat me argument "poslovna skrivost in to ni res" ne prepriča
smile-1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Potem pa nima smisla govoriti, če ne vemo ali SvetIdej govori res narobe ali pravilno, zaenkrat me argument "poslovna skrivost in to ni res" ne prepriča
smile-1.gif

Pač, nekateri vemo, da nima prav
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:

Saj Telesmeh gre baje v podobno reč s Šusmobilom.

A dej nehi, telemach je ze tako najvecji mozen poden v sloveniji glede neta, potem pa se z nekim susmobilom v biznis, a je lahko se slabsa kombinacija?
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Amisova poslovna telefonija pa je šla še korak dlje, saj vam kot prva v Sloveniji ponuja garancijo na doseganje najmanj 25-odstotnih prihrankov pri prehodu iz klasične telefonije. Prehod na novo posodobljeno rešitev poslovne telefonije Amis Xpert ne povzroča nobenih dodatnih stroškov in investicij, prinaša visoke prihranke, prehod pa poteka brez prekinitve v delovanju storitev.

IP-telefonija v primerjavi s klasično omogoča visoke prihranke pri vseh klicih v vsa domača fiksna in mobilna omrežja, še večje pa pri klicih v mednarodna omrežja (tudi do 70 odstotkov).

Zanesljivo in varno delovanje storitev ter največja mera stabilnosti sta zagotovljeni, saj je Amis Xpert podprt z redundančnim hrbteničnim omrežjem in dodatnim brezprekinitvenim napajanjem. Amisov center za nadzor omrežja izvaja 24-urni proaktivni nadzor nad delovanjem, s čimer je zagotovljena še višja stopnja zanesljivosti delovanja.

Hitra in preprosta menjava ponudnika – brez dodatnih stroškov in investicij ter brez prekinitev v delovanju storitev. Osebni svetovalec pa je vedno na voljo za dodatne informacije.

Amis zagotavlja zanesljiv prehod brez prekinitev v delovanju storitev, saj se Amis Xpert postavi vzporedno s trenutno uporabljeno rešitvijo in najprej preizkusi brezhibnost delovanja.

Komunikacijski sistem omogoča vsakemu uporabniku upravljanje svojega telefonskega priključka kar prek spletnega vmesnika, kjer si spremeni nastavitve, nalaga posnetke, upravlja z glasovnimi posnetki ...

Amis Xpert ponuja napredne storitve in funkcionalnosti – upravljanje s faksimilnimi sporočili preko e-pošte, telefonska komunikacija z dodatkom za Microsoft Outlook in glasovno pošto, klicanje s pomočjo aplikacije Softphon preko enotne telefonske številke, tudi če so zaposleni na službeni poti ali delajo od doma.

Amisova poslovna telefonija kot prva v Sloveniji ponuja garancijo na doseganje najmanj 25-odstotnih prihrankov pri prehodu iz klasične telefonije.

Vas zanima, kakšnen paket se najbolj splača vašemu podjetju? Preverite, saj komunikacijski sistem Amis Xpert omogoča individualne rešitve po meri glede na potrebe in tip podjetja.

www.amis.si
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:

Saj Telesmeh gre baje v podobno reč s Šusmobilom.


A dej nehi, telemach je ze tako najvecji mozen poden v sloveniji glede neta, potem pa se z nekim susmobilom v biznis, a je lahko se slabsa kombinacija?

Pa kako to, da nimaš zaupanja v vrhunski slovenski moneyžderment, ki bo slovenskemu trgu ponudil revolucionarno telekomunikacijsko storitev, ki jim jo bodo mnogi zavidali?
evil.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Tile Amisovci so ene buče. Ker imam internet in fiksno telefonijo priklopljeno prek Amisa mi je bila ideja o mobilnem dostopu preko Amisa zelo všeč. Ampak hudič je v dejatvu da niso sposobni sestavit enega spodobnega paketa.
Ker mi žal linija omogoča samo 2mega brzine sem želel paket dva mega, oni pa mi ponudijo en mega
jezen.gif
nato menda ni možen samo en račun za vse telekomunikacije skupaj in tako naprej. Zato sem zaenkrat nad njimi čist obupal.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Kako ni možen en račun, kolikor jaz poznam ponudbo, je možen.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Mene pa moti, da ponujajo Simobilove storitve. Pri nas ni signala ...
bonk.gif

Aja - pred nekaj tedni pride Amisov tehnik (zaradi neke druge zadeve) in je to tudi presenečeno ugotovil. Na koncu sem mu seveda ponudil Mobitelovo storitev
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme