Novinarske laži

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
hmmm......zato ker desni delajo sranje?, mogoče...?
če pa veš za svinjarijo z leve strani in imaš za to dokaze, pa veselo z besedo na dan, do takrat pa molči!!
Levaki se zadnje čase kar sami izdajajo z vsemi barabijami. Tupijo nekaj o neodvisnem novinarstvu, potem pa zapletejo tako, da jih nihče več ne razvozla. Dokaz??? Nobeden novinar iz RTVSLO ni šel k Janši, vi nekam na levo k SD, LMŠ, SAB, Levici no večinoma v SD. Rabiš Še bolj očiten dokaz o levičarskem trobilu RTVSLO, ki bi moral biti enak za vse, ki ga plačujemo pa je ekstremno lev medij. Pa o tem, da ODLAZKOV imperij brez očitnih lastnikov. Da, ODLAZEK podpira levico v upanju, da bo še naprej lahko posloval po domače, mimo zakonov. Ja ko pa kaj poveš proti tem neodvisnim levakom, pa je takojšnji napad na svobodno novinarstvo. Daj daj moraš bit popolni idiot, da vsega tega nočeš videt. Očitno pa je tako, da se vidi z Marsa. Levaki smrdite po lažeh in korupciji in brezdelju.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Levaki se zadnje čase kar sami izdajajo z vsemi barabijami. Tupijo nekaj o neodvisnem novinarstvu, potem pa zapletejo tako, da jih nihče več ne razvozla. Dokaz??? Nobeden novinar iz RTVSLO ni šel k Janši, vi nekam na levo k SD, LMŠ, SAB, Levici no večinoma v SD. Rabiš Še bolj očiten dokaz o levičarskem trobilu RTVSLO, ki bi moral biti enak za vse, ki ga plačujemo pa je ekstremno lev medij. Pa o tem, da ODLAZKOV imperij brez očitnih lastnikov. Da, ODLAZEK podpira levico v upanju, da bo še naprej lahko posloval po domače, mimo zakonov. Ja ko pa kaj poveš proti tem neodvisnim levakom, pa je takojšnji napad na svobodno novinarstvo. Daj daj moraš bit popolni idiot, da vsega tega nočeš videt. Očitno pa je tako, da se vidi z Marsa. Levaki smrdite po lažeh in korupciji in brezdelju.
Naštej vsaj pet novinarjev RTVSLO, ki so se zadnja leta priključili levim strankam in šli v politiko. Ali pa le nakladaš? :bruh:
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
Naštej vsaj pet novinarjev RTVSLO, ki so se zadnja leta priključili levim strankam in šli v politiko. Ali pa le nakladaš? :bruh:
Mitja Meršol (Delo, poslanec PS), Mirjam Muženič (dopisnica RTV, lista LDS za evropski parlament), Nika Benedik (RTVS, LMŠ), Nuša Baranja (RTVS, PR v LMŠ), Irena Joveva (POP TV, evropska poslanka LMŠ), Mojca Pašek Šetinc (RTVS, kandidatka za poslanko na Golobovi listi), Tamara Vonta (POP TV, poslanka PS), Darijan Košir (urednik Dela, direktor urada Pahorjeve vlade), Marta Kos (dopisnica RTVS v Berlinu, veleposlanica, generalna sekretarka Foruma 21), Dejan Karba (Delo, PR SD), Blaž Zgaga (Delo, Večer, SD), Tanja Fajon (dopisnica RTVS, evropska poslanka SD, predsedujoča SD), Denis Sarkić (fotograf vest.si, Mladina, strateško komuniciranje SD), Melita Župevc (POP TV, poslanka SD in PS), Ljerka Bizilj (RTV, poslanka LDS)

Moreš biti res slep da ne vidiš da komunistična leva tv rtvslo in poptv sodita k komunistični levičarski stranki.

In ne nisem preverjal vseh imen mi je duckduckgo posredoval to listo.

  • Mitja Meršol (urednik, novinar Dela, poslanec Pozitivne Slovenije),
  • Mirjam Muženič (dopisnica RTV, lista LDS za Evropski parlament),
  • Nika Benedik (novinarka Radia SLO, KPV Marjana Šarca),
  • Nuša Baranja (novinarka RTV SLO, odnosi z javnostmi v LMŠ),
  • Irena Joveva (POP TV, Evropska poslanka LMŠ 2019),
  • Uršula Majcen (Športna novinarka, val 202, vodja kabineta na MJU (LMŠ),
  • Tamara Vonta (voditeljica POP TV, poslanka Pozitivne Slovenije),
  • Darijan Košir (nekdanji urednik Dela, direktor urada vlade Boruta Pahorja za komuniciranje),
  • Marta Kos (dopisnica RTV Slovenije v Berlinu, veleposlanica v Nemčiji in Švici, generalna sekretarka Foruma 21),
  • Dejan Karba (Delo, SD, PR MZIŠ),
  • Tanja Fajon (dopisnica RTV SLO, Evropska poslanka SD, predsedujoča SD),
  • Denis Sarkić (fotograf vest.si, Mladina, strateško komuniciranje SD),
  • Melita Župevc (POP TV 2001-2005, poslanka SD in Pozitivne Slovenije),
  • Ljerka Bizilj (RTV, poslanka LDS).
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Mitja Meršol (Delo, poslanec PS), Mirjam Muženič (dopisnica RTV, lista LDS za evropski parlament), Nika Benedik (RTVS, LMŠ), Nuša Baranja (RTVS, PR v LMŠ), Irena Joveva (POP TV, evropska poslanka LMŠ), Mojca Pašek Šetinc (RTVS, kandidatka za poslanko na Golobovi listi), Tamara Vonta (POP TV, poslanka PS), Darijan Košir (urednik Dela, direktor urada Pahorjeve vlade), Marta Kos (dopisnica RTVS v Berlinu, veleposlanica, generalna sekretarka Foruma 21), Dejan Karba (Delo, PR SD), Blaž Zgaga (Delo, Večer, SD), Tanja Fajon (dopisnica RTVS, evropska poslanka SD, predsedujoča SD), Denis Sarkić (fotograf vest.si, Mladina, strateško komuniciranje SD), Melita Župevc (POP TV, poslanka SD in PS), Ljerka Bizilj (RTV, poslanka LDS)

Moreš biti res slep da ne vidiš da komunistična leva tv rtvslo in poptv sodita k komunistični levičarski stranki.

In ne nisem preverjal vseh imen mi je duckduckgo posredoval to listo.

  • Mitja Meršol (urednik, novinar Dela, poslanec Pozitivne Slovenije),
  • Mirjam Muženič (dopisnica RTV, lista LDS za Evropski parlament),
  • Nika Benedik (novinarka Radia SLO, KPV Marjana Šarca),
  • Nuša Baranja (novinarka RTV SLO, odnosi z javnostmi v LMŠ),
  • Irena Joveva (POP TV, Evropska poslanka LMŠ 2019),
  • Uršula Majcen (Športna novinarka, val 202, vodja kabineta na MJU (LMŠ),
  • Tamara Vonta (voditeljica POP TV, poslanka Pozitivne Slovenije),
  • Darijan Košir (nekdanji urednik Dela, direktor urada vlade Boruta Pahorja za komuniciranje),
  • Marta Kos (dopisnica RTV Slovenije v Berlinu, veleposlanica v Nemčiji in Švici, generalna sekretarka Foruma 21),
  • Dejan Karba (Delo, SD, PR MZIŠ),
  • Tanja Fajon (dopisnica RTV SLO, Evropska poslanka SD, predsedujoča SD),
  • Denis Sarkić (fotograf vest.si, Mladina, strateško komuniciranje SD),
  • Melita Župevc (POP TV 2001-2005, poslanka SD in Pozitivne Slovenije),
  • Ljerka Bizilj (RTV, poslanka LDS).
Sem že čist pozabil na naštete. In to naj bi bil cvet neodvisnega pisunstva
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Napisal sem zadnja leta, ti pa predložiš listo za zadnjih 50 let. Pa še nobeden od teh se ni, kolikor vem, vrnil v novinarstvo. Nihče od njih ni tak sprenevedavček, kot je Pirkovič.
 
  • Haha
Reactions: B81

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
spisek ni popoln
takoj mi na misel pride recimo še Majda Širca

Ljerka Bizij pa recimo veselo piše kolomne za Reporter
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.469
8.943
113
Kako da ne? tudi kolumnist širi "svojo vero" med svoje bralce. Pa še kak vpliv lahko ima, ne da ni novinar...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
Napisal sem zadnja leta, ti pa predložiš listo za zadnjih 50 let. Pa še nobeden od teh se ni, kolikor vem, vrnil v novinarstvo. Nihče od njih ni tak sprenevedavček, kot je Pirkovič.
S tvojimi odgovori pojasnuješ tudi Rusko obnašanje ljudstva do pranja možganov iz strani Ruskih medijev.
Vedno bodo našli nek neumen izgovor da ima Putin prav. Četudi je to čista laž.

Vsekakor pa boš v dokaz tvojim lastnim besedam posredoval dokaze za trditve, ki si jih napisal.
Da te vidim.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in 8888

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Naštej vsaj pet novinarjev RTVSLO, ki so se zadnja leta priključili levim strankam in šli v politiko. Ali pa le nakladaš? :bruh:
Zadnji idiot, ki je prebegnil iz RTVSLO v politiko SD je Blaž Zgaga, potem imaš tiste evroposlanke od Tanje Fujon, Vere Jebove, Evgenija carl ali kaj že je tista baba smotana s primorske bo tudi verjetno kandidiral na kaki listi, ker so se ji odpovedali lastni stanovni kolegi kerpreveč bluzi. To zaenkrat na hitro. Isto maš SD župana v MS, ki je bil neodvisnež v policiji sedaj pa kraljuje pri SD. Levičarji zganjate vik in krik glede tega da želite neodvisno novinarstvo sami pa najbolj krulite v politiki novinarjev.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zadnji idiot, ki je prebegnil iz RTVSLO v politiko SD je Blaž Zgaga, potem imaš tiste evroposlanke od Tanje Fujon, Vere Jebove, Evgenija carl ali kaj že je tista baba smotana s primorske bo tudi verjetno kandidiral na kaki listi, ker so se ji odpovedali lastni stanovni kolegi kerpreveč bluzi. To zaenkrat na hitro. Isto maš SD župana v MS, ki je bil neodvisnež v policiji sedaj pa kraljuje pri SD. Levičarji zganjate vik in krik glede tega da želite neodvisno novinarstvo sami pa najbolj krulite v politiki novinarjev.
Tako na hitro. Blaž Zgaga ni bil nikoli na RTV, Irena Jovova je bila na POP-u. Evgenija Carl pa ni v politiki. Boš še kaj na hitro izumil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen