[Novica]Požarna vaja v City Parku....

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Saj ne morem verjet, da še niste objavili... al sem kje spregledu ?
rolleyes-1.gif




http://24ur.com/naslovnica/novice/gospodarstvo/20070822_3104160.php
uf-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Baje je blo drugač.

Sprožil naj bi se avtomatski javljalnik požara in vklopil avtomatski gasilnik, ki je začel gasiti nad stropom, posledično se je armstrong ali knauf strop napil vode in se delno zrušil. To sem slišal po radiu.

Kakšen pomen pa ima gasilni sistem nad spuščenim stropom, pa vejo samo oni. Bo verjetno bolj res da je šla kaka cev ali spoj v maloro.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Baje je blo drugač.

Sprožil naj bi se avtomatski javljalnik požara in vklopil avtomatski gasilnik, ki je začel gasiti nad stropom, posledično se je armstrong ali knauf strop napil vode in se delno zrušil. To sem slišal po radiu.

Kakšen pomen pa ima gasilni sistem nad spuščenim stropom, pa vejo samo oni. Bo verjetno bolj res da je šla kaka cev ali spoj v maloro.

Bo Vrsho povedal, če ima to kak smisel, da je sprinkler nad knaufom. Osebno se mi zdi to.. blago rečeno.. nesmiselno..
stupid-1.gif

Morda zaradi estetike ?
hysterical-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Mogoče so pod že obstoječim spuščenim stropom naredili še en spuščeni strop
stupid-1.gif


Verjetno pa napovedovalec na valu 202 ni vedel kaj sploh bere... ne bi bilo prvič
rolleyes-1.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Podobno se je zgodilo včeraj ob 10h v H&M. Zanimivo videti teči vodo iz luči
grin1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Če je pa tako je pa bolj verjetno da jim spet streha pušča...
uf-1.gif


Kdaj se bojo arhitekti naučili da je ravna streha za v puščavo? Če bi bla dobra bi jo imeli kmetje že zdavnaj na hlevih, pa nisem videl še nobene..
rolleyes-1.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Se mi zdi, da tam pa že nekaj časa stojijo vedra.



Če se pa gre za šparanje - naj se direktor in lastniki malce zamislijo nad svojo "poželjivostjo" po dobičku.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Problem je da se dela eden čez drugega v teh megacentrih med montažo. Kot sem slišal, naj bi pozabili toplovodarji dat šprinklerje gor na parih ceveh
grin1.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Citat:
Uporabnik Jerez pravi:

Problem je da se dela eden čez drugega v teh megacentrih med montažo. Kot sem slišal, naj bi pozabili toplovodarji dat šprinklerje gor na parih ceveh
grin1.gif




SPARat je treba, pa naj košta kolikor hoče.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno: