[Novica]ovčke naravnost v volčji brlog

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
poslane s strani države
uf-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
evo, takoj so izkoristili gužvo, spet bodo nove zlorabe...
bonk.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Zame je nekdo, ki se zavestno zaveže k celibatu, že sam po sebi neke vrste spolni deviantnež.

Potencial torej ima vsak duhovnik... kako pa ga realizirajo, je odvisno od posameznikov.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Zame je nekdo, ki se zavestno zaveže k celibatu, že sam po sebi neke vrste spolni deviantnež.

Potencial torej ima vsak duhovnik... kako pa ga realizirajo, je odvisno od posameznikov.

tudi ti imaš "potencial" da postaneš morilec, pa te še vedno ne zaprejo....torej, ustava se vendarle krši...
torej bi moral zapret tud vse rome, ker imajo potencial da ratajo prestopniki, vse "čefurje" ker imajo potencial da zagrešijo kakšno pizdarijo...
bravo, bravo...dejmo še mal, pa bomo pri Nacistih...
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Celibat je nekaj nenormalnega že sam po sebi. To je bilo mišljeno kot potencial za spolno deviantnost. Tvoja primerjava ni ravno na mestu.



Nacisti
smile-1.gif
. Teh bi se gospodje v črnem še razveselili glede na dogodke izpred pol stoletja.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
sej kriminalno družbeno okolje je tud neki nenormalnega že samo po sebi
smirk-1.gif

in tudi to je mišljeno kot potencial.

odvisno je samo ali obsodiš človeka na podlagi tega iz kje je (kraj, ustanova) ali glede njegovih dejanj...
ti obsojaš glede na kraj/ustanovo, jaz obsojam glede dejanj. Tistega župnika ne poznam, lahko da je zelo dober župnik in človek, ki pomaga ljudem (ne boš verjel, ampak obstajajo tudi taki!), kar pa vem, je pa to, da ga ne mislim obsodit da je potencialni pedofil zaradi nekoga drugega, ki je to dejanje storil.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Spet si šel en korak predaleč. Jaz prav tako obsojam človeka na podlagi njegovih dejanj (celibat). Seveda je zadaj ustanova, ki pere možgane do mere, da se ljudje odločajo za takšne stvari... ampak še vedno so to njihove odločitve.


Drugače je pa res simpatično, da bodo otroci imeli pouk v župnišču. Me zanima, če bodo najprej odstranili križe, jezuščke in podobno.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Jaz prav tako obsojam človeka na podlagi njegovih dejanj (celibat).
ki pa ni kriminalno!
torej zato ker ne sexa je pedofil...
bonk.gif


čestitam! Kakor se za take predsodke spodobi, te pozdravljam: Zieg heil!
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Me zanima, če bodo najprej odstranili križe, jezuščke in podobno.

zakaj pa? pizdil bi se, če nebi dali na razpolago svojih objektov, pizdiš še zato ker so dali na razpolago svoje prostore, pizdiš se zarad tega ker imajo drugačno vero od tebe, pizdiš se zato ker iz NJIHOVE stavbe ne bojo umaknili NJIHOVIH simbolov....

kva bi ti sploh rad!?